З 09.02.2011 набрав чинності договір про безвізовий режим (тип віз В2) між Ізраїлем та Україною.

Без візи можна провести в Ізраїлі не більше 90 днів протягом півріччя.

Після прильоту в країну до закордонного паспорта ставиться штамп про прибуття. Додаткові гроші за штамп не стягуються.
Людям, які збираються після Ізраїлю відвідувати арабські країни (крім Єгипту та Йорданії), штамп про прибуття ставити небажано. Щоб не ставити штамп, потрібно заздалегідь повідомити про це прикордонника, заповнити форму 17L і попросити проставити штамп до неї. Бланк зі штампом залишається у Вас як підтвердження перебування в країні.

Починаючи з 9.02.2011, кожен громадянин України, який поїде до Ізраїлю з гостьовою, туристичною метою, на лікування або з бізнесу (тип віз В2) не повинен звертатися до Посольства Ізраїлю в Україні за отриманням в'їзної візи до Ізраїлю.

Безвізовий режим не є гарантією в'їзду до Ізраїлю, оскільки остаточне рішення про це ухвалюють прикордонні служби Ізраїлю.

Кожен громадянин України для того, щоб в'їхати до Держави Ізраїль, повинен буде підтвердити мету свого візиту до країни.

Рекомендований список документів:
Для того щоб уникнути проблем, рекомендується взяти з собою ті ж документи, які раніше були потрібні для оформлення візи (це не суворо встановлені правила, а лише рекомендації). Не обов'язково, що ці документи Вам знадобляться при перетині кордону.

Для туристів:
Авіаквиток з датами в'їзду та виїзду, Медична страховка на надання послуг за кордоном Підтвердження про бронювання готелю: ваучер з турфірми, факс або роздрук електронного листа з готелю (якщо ви).

Для тих, хто відправляється в гості:
Ті ж документи, але замість броні готелю запрошення (оригінал, факс або e-mail) та ксерокопію (можна надіслану факсом) посвідчення особи громадянина Ізраїлю (теудат зеут), який запрошує.

Для тих, хто їде лікуватися:
На додаток до документів для туристів - лист із ізраїльського медичного закладу. Воно потрібне, якщо на лікування вам знадобиться менше 90 днів. Якщо більше - треба звернутися до посольства, щоб дізнатися, що робити у цьому випадку.
У розмові з прикордонниками також можуть бути корисними документи, що підтверджують платоспроможність. Наприклад, кредитна картка, витяг з банківського рахунку, довідка з місця роботи із зазначенням зарплати, дорожні чеки або готівка.

Для тих, хто їде у відрядження:
Якщо ви не збираєтеся в Ізраїлі працювати, а вирушаєте, наприклад, на переговори з партнерами по бізнесу, ваша поїздка вважається бізнес-туризмом. Віза не потрібна! У короткострокових відрядженнях радимо мати при собі броню готелю та запрошення від ваших ізраїльських колег або ділових партнерів.

Звертаємо Вашу увагу!
Громадяни України, яким колись було відмовлено у в'їзді до держави Ізраїль у Посольстві Ізраїлю в Україні та/або на кордоні Ізраїлю для того, щоб в'їхати в країну, повинні особисто подати прохання до Посольства Ізраїлю в Україні.

Звертаємо Вашу увагу!
Громадяни України, депортовані з Держави Ізраїль, не зможуть в'їхати в країну протягом 10 років.

Звертаємо Вашу увагу!
Громадяни України, які раніше відвідували Ізраїль та порушили візовий режим (залишалися в Ізраїлі після закінчення дії візи) не зможуть в'їхати до Ізраїлю після скасування візового режиму. Такі громадяни мають особисто подати прохання на в'їзд до Держави Ізраїлю до Посольства Ізраїлю в Україні.

Звертаємо Вашу увагу!
Громадяни України, які раніше законно працювали в Державі Ізраїль та вчасно виїхали після закінчення візи (тип візи В1) не зможуть в'їхати до країни протягом року після дати виїзду з Ізраїлю

Незважаючи на договір про безвізовий режим між двома країнами, всі громадяни Україною, метою візиту/в'їзду до Ізраїлю є робота (тип візи В1), навчання (тип візи А2) та інші типи віз, крім типу візи В2, мають звертатися до Посольства Ізраїлю в Україні для отримання цих віз.


Візи, як і раніше, потрібні:

1. Студентам, які їдуть навчатися до ізраїльських вишів;
2. Представникам релігійних конфесій, які скеровуються на службу на запрошення релігійних установ, розташованих на Святій землі;
3. для поїздок з метою роботи чи комерційної діяльності;
4. Волонтерам, які збираються безкоштовно працювати у монастирях та кібуцах.

Увага!
Все вищевикладене стосується лише національних закордонних паспортів громадян України.

Ті громадяни України, у яких замість національного паспорта проїзний документ для виїзду за кордон, як і раніше, повинні звертатися за в'їзною візою до Ізраїлю.

(Наприклад: дитячі проїзні документи блакитного кольору – потрібна віза для в'їзду до Ізраїлю)

Існує можливість не ставити візу дитині:
1. Якщо дитина записана до національного закордонного паспорта одного з батьків.
2. Якщо у дитини свій національний закордонний паспорт.

Громадяни інших країн, не громадяни України, яким потрібна віза для в'їзду до Ізраїлю, можуть продовжувати звертатися за отриманням цієї візи до Посольства Держави Ізраїль в Україні, маючи при собі всі перелічені на цьому сайті документи.

Увага!
Строк дії закордонного паспорта повинен закінчуватися не раніше ніж через 6 місяців з дня в'їзду до Держави Ізраїль.