– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 10:00 до 18:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +380 (50) 388 09 62

Країни

Швейцарія

Швейцарія
Швейцарія
Швейцарія
Швейцарія
Швейцарія
Швейцарія
Швейцарія
Швейцарія
Швейцарія
Швейцарія
Швейцарія

Швейцарія - напрямок для поціновувачів бездоганності у всьому. Найкращі гірськолижні курорти Альп, бездоганний сервіс у висококласних готелях та відмінна «екскурсія» старовинними містами та замками.

Комусь Швейцарія може здатися нудною, комусь — надто дорогою, зате хтось знайде там найчарівніші замки у світі, а інший — найкращі траси Альп. І кожен буде по-своєму правий. Крім того, є ще одна перевага цієї країни, яка для когось стабільно переважує мінуси: це можливість долучитися до суспільства всіляких знаменитостей. Із завидною регулярністю схили Швейцарських Альп оголошуються мелодійним вереском топ-моделей та криками спадкоємців.

Тож не дивно, що гірськолижні курорти Швейцарії діляться на дві категорії: для мільярдерів та мільйонерів. Нехай це явне перебільшення, проте дещиця правди в ньому є: фактор престижу — головний тутешній туристичний козир, який має на увазі відчутні фінансові витрати. Втім, напрямок має чимало інших плюсів: вилізані траси на будь-який смак, найкращі у світі гірські готелі та ціла маса історичних пам'яток, в основному замків. З мінусів можна виділити ту саму дорожнечу... проте, гарно жити, як відомо, не заборониш!

Тури Швейцарія

Купити тур до Швейцарія. Найнижчі ціни від туроператора Сієста