Країни

Ірландія

Ірландія
Ірландія

Смарагдовий острів Ірландія - це відпочинок на морі «по-північному», маса середньовічних замків і добротна кухня зі знаменитим рагу. Затишний Дублін, клуби та паби Корка та пішохідний маршрут Кільце Керрі. Верхова їзда, активний відпочинок та мовні тури – все про Ірландію.

Серед європейських туристів Ірландія вже давно славиться як відмінне місце для проведення відпустки — завдяки своїй великій «екскурсійці», смачному пиву, самобутній природі та значній історії. Разом із досвідченими «індивідуалами», які здобувають тури до Ірландії, країна цікавить і студентів, які приїжджають сюди, щоб осягати премудрості англійської мови.

Що ж до краси Ірландії - то це той рідкісний випадок, коли рекламні фото з туристичних каталогів майже програють реальному пишноті природи. Північна самотність Коннемари та дикі простори графства Донегол, бунтівні хвилі Атлантики та велична краса Глендалоха – лише мала дещиця того, що припасла Ірландія для поціновувачів усамітнення. Втім, шанувальники мистецтва всіх стилів та напрямків також не залишаться розчарованими: Ірландія одно славиться театральними виставами Дубліна та концептуальними рок-вечірками в Лімериці. А ще Ірландію якнайкраще характеризує фантастичну привітність місцевих: іноземному гостю тут не просто допоможуть, а ще й ретельно простежать, щоб він абсолютно ні в чому не відчував труднощів. Секрет національного характеру простий: ірландцю комфортно лише коли всі довкола щасливі. Ну, що тут сказати... Ірландія, душевність — кредо твоє!