– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 9:00 до 19:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +38 (067) 445 84 81

Країни

Марокко

Марокко
Марокко

Марокко приваблює туристів арабською та африканською екзотикою, відмінними пляжами Атлантики та безкрайньою пустелею Сахара. Стародавній Фес і біла Касабланка, відпочинок в Ес-Сувейрі та Агадірі, яскраві базари та чудова кухня.

Марокко — країна-спокуса, східна красуня, що майстерно кокетує із завороженим гостем. Розташована в Північній Африці, але не входить до Африканського союзу, вона й у іншому повна парадоксів. Прекрасна і дивовижна манить з усіх боків світу: на заході — буйство Атлантики, на півночі — лагідні води Середземного моря, на півдні — космічні рельєфи Сахари. А у серці — колоритні міста, де змішалися гарячий темперамент Чорного континенту, тисячолітні східні традиції та сучасні технології Заходу.

За фасадом шикарного готелю напевно ховається старовинна мечеть, за звичним європейським поглядом торговим центром - галасливий ринок, що зводить з розуму ароматами спецій, за модним спа-салоном з ексклюзивним таласо-меню - відокремлений пляж з ідилічними. Мандрівникові залишається лише уважніше дивитися на всі боки і бути готовим до нескінченних відкриттів.