– бухгалтерія
Контакти


 

Шановні колеги!
У зв'язку з технічними роботами 24.05.2024 онлайн система може працювати некоректно.
По всім питанням звертайтесь в офіс або на пошту менеджера.
Дякуємо за розуміння!

Країни

В'єтнам

В'єтнам
В'єтнам
В'єтнам
В'єтнам
В'єтнам
В'єтнам
В'єтнам
В'єтнам

Держава в Південно-Східній Азії, на півострові Індокитай. Межує з Китаєм, Камбоджею і Лаосом. Омивається Південно-Китайським морем.

Площа країни

332 тис. Кв. км.

Столиця

Ханой.

Чисельність населення

77 311 тис. Чол. Міське населення становить 20% (1998 г.).

Етнічний склад

В'єтнамці 85 - 90%, китайці 3%, решта - кхмери та інші 60 етнічних груп. Віруючі в основному буддисти, є також католики, протестанти, мусульмани і прихильники традиційних вірувань.

Офіційна мова

В'єтнамський.

Грошова одиниця

Донг.

Час

До київського плюс 5 годин

Свята

Новий рік -1 січня
Місячний Новий рік - з 1 по 7 день першого місяця за місячним календарем (варіюється з січня до початку лютого)
День освіти КПВ - 3 лютого
День звільнення - 30 квітень
день солідарності трудящих посилання - 1 травня
день народження Хо Ши Міна - 19 травня
день народження Будди - 8-й день 4-го місяця за місячним календарем (зазвичай червень)
Національне свято - 2 вересня
Різдво - 25 січень

Природні умови та клімат

Більшу частину території займають гори, висотою до 3143 м, і на узбережжі низовини - головним чином в низов'ях дельти річки Хонгха (на Півночі країни) і річки Меконг (на Півдні країни). Основні водні артерії - Меконг (на півдні) і Красная река (на півночі).
Клімат у В'єтнамі мусонний субекваторіальний. Зима, коли діє північно-східний мусон, спекотна на півдні і прохолодна на півночі. У центральних районах панує тропічний мусонний клімат з високим рівнем вологості.
Виділяють два сезони - сухий і вологий. Сухий сезон на півночі і півдні триває з листопада по квітень, в центрі - з лютого по липень. Перевага В'єтнаму, витягнутого з півночі на південь, в тому, що якщо в одній його частині дощитиме, то в інших - сонячно і тепло.
Середні температури малоізменчіви і коливаються від +26 ° С в грудні до +29 ° С - в квітні. Середня температура січня - + 15 ° С на півночі і +26 ° С на півдні. На півночі на висоті понад 1500 м взимку трапляються заморозки. У гірських районах взимку температура може опускатися до + 7-12 ° С при дуже високій вологості.

Державний устрій

Країною керує Комуністична партія В'єтнаму (1,8 млн. Членів). Глава держави - президент. Законодавчий орган - однопалатні Національні збори. Адміністративно-територіальний поділ: 58 провінцій і 3 міста центрального підпорядкування.

Кухня

В'єтнамська кухня - своєрідна суміш китайської і європейської (а конкретніше - французької). Свіжі морепродукти, м'ясо, овочі та рис не піддають тривалій термообробці і використовують трохи жирів. Тому їжа тут легка і, незважаючи на екзотичність, здорова. Місцеві страва не такі солодкі, як китайські і менш гострі, ніж тайські.
Традиційні в'єтнамські страви - «кому» (рис), «сой» (клейкий рис), «фо» (суп-локшина), «ча ка» (смажена риба), «мьен» (вермішель з маніоки), «банькхоай» (фарширований омлет), «нем Сайгон» (голубці в рисової оболонці), «чажо» (м'ясний і овочевий рулет), «баньчинг» (пиріг з клейкого рису, свинини і зелених бобів, загорнутих в листя дерева донг). Найбільш поширеними напоями є міцний в'єтнамський кави з присмаком шоколаду, зелений чай, сік цукрового очерету, молоко молодого кокоса. З алкоголю дуже популярна рисова горілка «ля мій».

Валюта

Валюту можна обміняти в великих банках, обмінних пунктах. Курс скрізь однаковий, іноді в готелях навіть вигідніше.
Банки відкриті з 7: 30-8: 00 до 16:00, обід з 11:30 до 13:00. Вихідні дні - субота і неділя.
Долар США має практично повсюдне ходіння. У столиці та інших великих містах можна розплатитися євро, ієнами, юанями або батами. Дорожні чеки не приймають до оплати навіть у великих супермаркетах, їх переводять у готівку в будь-якому великому банку (пред'явивши паспорт). За операцію обміну чеків зазвичай стягується 2-5%. Кредитними картами беруть оплату в великих магазинах, готелях і ресторанах Хошиміну і Ханоя. Банкомати видають тільки донги.

Електрика

Напруга в електромережі - 220 В, частота - 50 Гц. Штепселі мають в основному плоскі роз'єми.

Митниця

Дозволено безмитне ввезення 1,5 л міцних алкогольних напоїв, 2 л напоїв міцністю до 22 градусів, 3 л пива; 400 сигарет, 100 сигар, 500 г тютюну (особам, які досягли 18 років); 5 кг чаю, 3 кг кави; інших товарів на суму до 5 млн донгів.
Ліки на суму понад $ 30 повинні декларуватися. Заборонено провезення наркотиків і нарковмісних медичних препаратів без рецепта, а також вибухових речовин, вогнепальної зброї, матеріалів, що містять критику комуністичного режиму, порнографію.
Ввезення іноземної конвертованої валюти не обмежений, але необхідно декларувати готівку суми понад $ 7 тис. (Або еквівалент в іншій валюті), більш ніж 15 млн донгів. Заборонено вивозити рідкісні види тварин і рослин.
Вивіз антикваріату, творів мистецтва, що представляють художню та історичну цінність, а також більше 300 г золота вимагає документального оформлення.

Безпека

В'єтнам відноситься до країн з високим рівнем безпеки. За оцінкою Інтерполу, за рівнем злочинності країна знаходиться на одному з останніх місць в світі. Однак досить поширені кишенькові крадіжки, особливо на півдні. У готелях цінності, документи та кредитні картки краще зберігати в сейфі.
Не варто пити воду з-під крана. У сільській місцевості не рекомендується вживати напої з льодом, так як він може бути зроблений з річкової води.
Перед поїздкою до В'єтнаму щеплення необов'язкові, але краще зробити від жовтої лихоманки. При відвідуванні деяких районів рекомендується профілактика малярії.
При будь-яких переміщеннях по місту рекомендується записувати назви необхідних точок по-в'єтнамських і показувати цей «путівник» місцевим жителям - в допомоги зазвичай ніхто не відмовляє.
Правила поведінки
Проблемою для туриста є перехід дороги перед безперервним потоком мотоциклів. Однак їх швидкість невисока, тому при появі просвіту метра в два треба починати спокійно рухатися.
При вході в буддійський храм взуття необхідно залишати за його межами. Для відвідування пагод потрібно вибирати скромний одяг (шорти і майки краще залишити для пляжу).
При фотографуванні місцевого населення необхідно запитувати дозвіл.
У В'єтнамі не прийнято публічно демонструвати свій гнів, розлад - це неважливо.

Готелі

Специфіка готелів В'єтнаму. Зовнішній вигляд готелів В'єтнаму об'єднує в собі французький колоніальний стиль з екзотикою В'єтнаму. Простота і витонченість, ось головні характеристики готелів. І при цьому комфортабельні номери і приємне обслуговування. Всі готелі відповідають вимогам сучасних готелів світового рівня з великим набором зручностей і сервісу.
Готелі В'єтнаму цікаві і різноманітні і навіть в готелі 3 * пропонують відмінний сервіс за світовими стандартами. Місцеві жителі гостинні і доброзичливі.
Відпочинок в пляжних готелях В'єтнаму ви не забудете ніколи. Пляжні готелі представлені комплексами вілл або бунгало. Всі готелі мають власні пляжі. Класичне поєднання теплого сонця, жовтого піску і синьою гладі моря робить ці місця ідеальними для відмови від проблем і занурення в світ відпочинку. Майже всі готелі В'єтнаму на узбережжі, мають власні масажні кабінети і SPA-центри. Це дає вам можливість поєднати відпочинок та оздоровлення.

Пляж

В'єтнам славиться своїми пляжами з білим і жовто-коричневим піском. Вхід в воду в більшості випадків пологий.
Найвідоміші пляжі в центральній частині - Китайський пляж (Дананг), пляж Киа Дай (район Хойа), на півдні - пляжі Нячанга і Бай Дай на острові Фукуок.


Історичні і культурні пам'ятки

В'єтнам - незвичайна країна. Завдяки своєму географічному положенню, а саме протяжності країни уздовж моря з півночі на південь, а також своїй багатій історії, В'єтнам як жодна їх інших країн Південно-Східної Азії - ідеальне місце для подорожі.
Ханой - Халонг - Хуе - Хойан - Н'ячанг - Далат - Фантьет - Сайгон - кожен має свої колорит і характер.
Ханой - столиця країни, а також північна і культурна столиця, місто традиційний і строгий, але в той же час граціозний і спокійний, місто тінистих алей і мільйонів мотоциклістів.
Халонг - один з найкрасивіших заток світу.
Сапа - край квітучих долин і гірських хребтів, населених численними рідкісними гірськими народностями, стікає в своїх строкатих національних нарядах на щотижневий недільний ринок
Хуе - імператорська столиця країни, арена багатьох історичних подій, яка бачила жодного імператора і зберегла в пам'ять про багатьох з них - усипальниці - комплекси тиші і спокою і чудові зразки французько-в'єтнамської кухні.
Хойан - місто-музей під відкритим небом, що охороняється ЮНЕСКО і не втратив свій вигляд через 200 років.
Н'ячанг - з білосніжними пляжами, багатим підводним світом і незліченною кількістю ресторанчиків з відмінними морепродуктами.
Далат - місто - сад, город - парк, в'єтнамські Альпи, де творять художники і поети, де відпочиває еліта країни, де ростуть виноградники для в'єтнамського вина "Далат", де збирають урожай полуниці три рази в рік, а квіти цвітуть 12 місяців в році.
Фантьет - цілорічний курорт з білими пляжами, затишними зеленими готельчиками, розташованими вздовж берегової смуги, і милими ресторанчиками.
Сайгон - столиця південній частині країни, оплот і «розсадник» капіталізму, що несе на собі відбиток колоніального минулого і французької культури. Місто контрастів - неонових вогнів, нічних клубів, вад і свободи.

Враження про будь-якій країні доповнює знайомство з її кухнею. А кухня В'єтнаму, що увібрала в себе найкраще з кухонь народів сусідніх країн і доповнивши цю суміш соусами і рецептами французької - самої вишуканої кухні в світі, одна з найсмачніших в Південно-Східній Азії.

Крім того, для бажаючих відпочити у В'єтнамі немає хорошого або поганого сезону, тому як, якщо в одній частині країни дуже волого або занадто сиро, то завжди знайдеться місце, де в цей же самий час сонячно і тепло.

Вивчайте, скоряйте, коріться і любите В'єтнам разом з нами !!!


В'єтнам - країна з давньою історією та культурою, має величезну кількість цінних історичних пам'яток, різноманітний ландшафт і більше трьох тисяч км узбережжя багатого Південно-Китайського моря. В'єтнам вражає, перш за все, своєю природною красою. Уздовж узбережжя тягнеться смуга чудових пляжів, а в центрі країни височать гори, вкриті густими лісами.

Тут знаходиться Бухта Халонг, назва якої перекладається з в'єтнамського як «спускається дракон», з більш ніж двома тисячами островів, що піднімаються з смарагдових вод Тонкінської затоки. За легендою, цю бухту створив величезний Червоний дракон, який спустився з небес. Як стверджують місцеві жителі, він і понині живе в тутешніх водах. Щоб переконатися в цьому, ви можете відправитися на джонці на пошуки чудовиська або відвідати численні печери і гроти на островах, а коли пошуки вас втомлять - позасмагати і викупатися в кристально чистих водах бухти і насолодитися обідом з кальмарів, крабів, лангустів і креветок, приготованих за особливими рецептами в'єтнамської кухні ...

На огляд туристам відкриті унікальні архітектурні комплекси, чий вік часто датується жодним тисячоліттям, що увібрав в себе всю чарівність і колорит Сходу Хойан, мальовнича бухта Ха Лонг і її дві тисячі островів ... Кожне з цих місць Хойан заслуговує не просто детального опису, а відвідування і ретельного вивчення всіх пам'яток і красот, на які так багата земля в'ється.

Кращі пляжі Південно-Китайського моря, також розташовані на території В'єтнаму, давно вже притягують європейців, які знають толк у відмінному відпочинку. Класичне поєднання яскравого сонця, теплого піску і синьою гладі моря робить ці місця ідеальними для відмови від усіх буденних проблем і занурення в світ прибережної казки. Любителі дайвінгу зможуть вдосталь насолодитися улюбленим заняттям - багатий підводний світ теплого моря в поєднанні з відносно невисокими цінами на спорядження і супутні послуги роблять води Південно-Китайського моря досить привабливими для занурення.

Багато готелів на узбережжі мають власні масажні кабінети і SPA-комплекси, в арсеналі яких є унікальна лікувальна глина, здатна омолодити організм і поправити здоров'я, підірване стресами сучасної цивілізації. Прихильники нетрадиційних форм лікування відкриють для себе вдосконалювати тисячоліттями мистецтво В'єтмионгські знахарів - при грамотному застосуванні ці настоянки, виготовлені із змій, морських мешканців, пташиних гнізд і рідкісних трав, здатні творити чудеса. Естети відкриють для себе гірські курорти, наприклад, Далат, побудований ще французькими колонізаторами, як місто-санаторій для місцевої знаті: гірське повітря, хвойні ліси і прохолодні гірські водойми здатні позбавити від нудьги і зцілити будь-які недуги.

І звичайно ж, окремим рядком варто винести інформацію про сервіс. Сказати, що він європейського класу, це розповісти про нього тільки половину правди: висока технічне оснащення готелів і грамотна організація роботи персоналу доповнюються істинно східним повагою до гостя - тут ви не побачите натягнутих посмішок і формального ставлення - можете бути впевнені, тут раді саме Вам!