– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 9:00 до 19:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +38 (067) 445 84 81

Контакти


 

Шановні колеги!
У зв'язку з технічними роботами 13.06.2024 онлайн система може працювати некоректно.
По всім питанням звертайтесь в офіс або на пошту менеджера.
Дякуємо за розуміння!

Країни

Канада

Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада
Канада

Канаду важко не помітити на карті світу, адже за протяжністю ця країна посідає друге місце у світі. Однак не лише цим славиться північна держава. На батьківщині хокею та клинового сиропу місцеві жителі зуміли зберегти цноту природи та зробити цей факт національним надбанням країни.

Саме природними пам'ятками славиться Канада. На її території налічується велика кількість національних парків та заповідників. Північна держава одночасно омивається трьома океанами, а величні гірські хребти роблять її ще величнішою.

Цікаво:

 • Назва країни має кумедне походження. Коли французький дослідник Жак Картьє (Jaques Cartier) дістався нового світу, місцеві тубільці запросили в kanata, тобто. "село". Дослідники вирішили, що це назва країни. Пізніше Кanata трансформувалося в Canada. Назва Канади походить від індіанського слова «село». Через чотири століття це "село" - одна з найрозвиненіших країн планети!
 • У Канаді вперше у світі було зведено злітно-посадковий майданчик, призначений для НЛО. Чи приземлялися на неї кораблі інопланетних цивілізацій невідомо, але подивитися незвичайний майданчик можна і сьогодні у місті Сейнт-Поул — він є потужним центром туристичного тяжіння та натовпу іноземців відвідують його щодня.
 • Ще одне цікаве місце в Канаді - острів Сейбл, знаменитий на весь світ тим, що він постійно дрейфує, змінюючи своє географічне розташування. Це відбувається завдяки тому, що він омивається одночасно кількома морськими течіями. За старих часів цей острів був відомий як «пожирач кораблів».
 • У Канаді обожнюють морські перегони, тільки замість човнів або байдарок місцеві жителі використовують звичайні ванни, до яких кріпиться човновий мотор.
 • Канада є найосвіченішою країною у світі: більше половини її громадян мають вищу освіту
 • Як відомо канадці — пристрасні шанувальники хокею. Згідно з традицією, кожному з учасників команди (у разі виграшу) видається на добу кубок. До речі, в історії канадського хокею зафіксовано два випадки, коли кубок використовувався для хрещення немовлят.
 • Найнижча температура в Канаді була такою ж, як на Марсі - Середній мінімум у січні в Оттаві (провінція Онтаріо) -14.4 C. Це досить прохолодно! Але ця температура здасться вам легкою прохолодою, після того, як ви дізнаєтеся, яка температура була зафіксована в 1947 році в Юконі. 3 лютого у невеликому селищі Snag температура на градуснику опустилася до -63°С. Це приблизно така сама температура, як на поверхні Марса!
 • У Канаді зосереджено найбільшу кількість озер по всьому світу? Це правда. Подумайте над цією цифрою: два мільйони (!) малих та великих озер займають територію Канади. 563 озера за розміром понад 100 квадратних кілометрів! Лише Великі озера містять 18% світових запасів прісних вод.
 • У Канаді проживає близько 1,3 млн осіб українського походження (більшість з яких мають канадське громадянство). Українці – дев'ята за чисельністю етнічна група у Канаді. Канада, у свою чергу, є третьою країною у світі, за кількістю українців, які в ній проживають.
 • У Канаді розташовано більше озер, ніж у решті країн світу разом узятих. Тільки в провінції Онтаріо їх налічується 250 тисяч. Вони містять близько 1/5 світових запасів прісної води земної кулі.
 • Йонг-стріт (Yonge Street) – вулиця, що з'єднує береги озера Онтаріо в Торонто з озером Сімко (Lake Simcoe). До 1999 року Книга рекордів Гіннеса повторювала популярне неправильне уявлення, що довжина вулиці становить 1896 км, а отже Йонг-стріт – найдовша вулиця у світі. Помилка сталася через те, що Йонг-стріт ототожнювали з рештою Ontario's Highway 11. Насправді довжина Yonge Street – 86 км, що теж є чимало.

Тури Канада

Купити тур до Канада. Найнижчі ціни від туроператора Сієста