– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 9:00 до 19:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +38 (067) 445 84 81

Контакти


 

Шановні колеги!
У зв'язку з технічними роботами 13.06.2024 онлайн система може працювати некоректно.
По всім питанням звертайтесь в офіс або на пошту менеджера.
Дякуємо за розуміння!

Країни

Камбоджа

Камбоджа
Камбоджа
Камбоджа
Камбоджа
Камбоджа
Камбоджа

Загублена в джунглях Камбоджа яскрава і дивовижна: сотні палаців і храмів стародавнього Ангкора, самобутня столиця королівства Пномпень, гірські ланцюги, національні парки та чисті озера, а ще — морський курорт.

Важко сказати завдяки чому наші співвітчизники краще знають Камбоджу — через губасту красуню Анджеліну Джолі, що рубалася з багаторукими кам'яними демонами в ролі Лари Крофт у стінах Ангкора, чи то через СРСР, коли ми активно дружили з Кампом надсилаючи їй своїх фахівців та типовий радянський ширвжиток у 80-х. Як би там не було, всі ми дружно з голлівудською зіркою виявили не останню роль у розвитку Камбоджі як популярного туристичного напряму. Міркуйте самі: «Лара» розпіарила фантастичний храмовий комплекс Ангкор на весь світ так, що тепер його не знають лише люди, віддалені від ТБ. Натомість Радянський Союз залишив у спадок стародавньому королівству безліч російських ресторанів, ринків і навіть ціле «російське місто» Сіануквіль.

Сьогодні в Камбоджу приїжджають усі, кому не ліньки, і хто не боїться приправити екзотикою традиційно розкішний азіатський відпочинок на морі. Пляжі тут точно не гірше, ніж у Таїланді чи В'єтнамі, але якість доріг, та й інфраструктура загалом трохи кульгають. Натомість ціни в цій країні такі, що любо-дорого: за 1 американський долар можна отримати дивовижний 20-хвилинний «рибний» педикюр або одну апетитну смажену з імбиром жабу.