– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 9:00 до 19:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +38 (067) 445 84 81

Країни

Шрі Ланка

Шрі Ланка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Шрі Ланка
Шрі Ланка

Острів Шрі-Ланка багатий на першокласні пляжі, сучасні готелі та масу стародавніх пам'яток. Розваги - суцільно тихі-мирні: пікніки, рибалка та дайвінг.

Стиль відпочинку на Шрі-Ланці можна коротко визначити так: подалі від шуму і суєти, ближче до моря і природи. Навряд чи у світі знайдеться більш «кваплива» країна, ніж Шрі-Ланка: тут ніхто нікуди не поспішає, всі насолоджуються життям — у тому числі й обслуговуючий персонал у готелях (до топових закладів, щоправда, не належить — там усі бігають у милі, щоб задовольнити постояльців). Більшість визначних пам'яток на Шрі-Ланці природні, так само, як і більшість розваг. Шумні дискотеки та дим коромислом до ранку тут не у фаворі, а ось пікніки на природі, рибалка чи барбекю на пляжі – скільки завгодно. Ну і дайвінг, ясна річ. Чим Шрі-Ланка не може порадувати, то це близькістю до нашої неосяжної: переліт сюди тривалий.

В цілому ж, визначити людину, якій точно тут сподобається, дуже просто. По-перше, у його вже не першому закордонному паспорті залишилося мало чистих сторінок. По-друге, він або захоплюється світовою культурою та історією (а давня Шрі-Ланка дуже багата на цікаві пам'ятники), або — відчайдушний морський шибеник, який бажає, щоб на додачу до пальм, піску і моря, під боком були і дайвінг-центр, і штаб-квартири серферів. По-третє, він неодмінно коситиметься на вашу ароматну чашку чаю. Адже Цейлон, він же Шрі-Ланка, забезпечує чверть світу цим напоєм.