– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 9:00 до 19:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +38 (067) 445 84 81

Контакти


 

Шановні колеги!
У зв'язку з технічними роботами 13.06.2024 онлайн система може працювати некоректно.
По всім питанням звертайтесь в офіс або на пошту менеджера.
Дякуємо за розуміння!

Країни

Єгипет

Єгипет

Достоїнства Єгипту відомі кожному: якісний пляжний відпочинок цілий рік на Середземному та Червоному морях, розбавлений відмінним дайвінгом, плюс різноманітна екскурсія: піраміди, Сфінкс і Луксор.

Вгадайте, чим Єгипет схожий на ялинку? Правильно! Він теж взимку та влітку одним кольором — кольором бірюзового моря, яскравого підводного життя та строкатого одягненого натовпу туристів. Чимало наших відпочиваючих звикло вважати Єгипет цілорічною «другою дачею», куди можна вирватися на вихідні позасмагати і попірнати. Історична «екскурсійка» — у комплекті: піраміди та Луксор щодня беруть в облогу натовпи мандрівників, які бажають доторкнутися до вічності. Ну а про дайверів і говорити нема чого: їх тут по три десятки на кожен риф.

Країна сфінксів та фараонів не може мати банального адміністративно-територіального поділу — від одного цього канцелярського словосполучення вже віє чимось нудним. Тут усе по-іншому. Ще зі шкільної лави ми знаємо, що у давнину Єгипет ділився на Верхній, Нижній та Середній. Найцікавіше, що Верхній - це не частина країни біля Середземного моря, на півночі. Навпаки, це Єгипет Нижній. А та частина, що називається верхньою, розташована внизу на самому півдні, біля кордону з Суданом. У результаті Єгипет можна розділити на 6 великих областей: Синайський півострів, узбережжя Червоного моря, Західну пустелю і ті три історичних області, з яких ми почали: Нижній, Середній і Верхній. Докладніше про ці області можна прочитати на сторінці міста та курорти Єгипту.