– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 10:00 до 18:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +380 (50) 388 09 62

Країни

Словаччина

Словаччина
Словаччина
Словаччина
Словаччина
Словаччина
Словаччина

На думку деяких, не надто досвідчених туристів, Словаччина служить на ринку якимось «доповненням» до Чеської Республіки. Скажімо прямо: така думка — не тільки образлива, а й докорінно невірна. Ця країна з її гарною природою, ефектними гірськими вершинами, численними замками та фортецями (кожен перший — із власним привидом і кожна друга — із власною драматичною історією) цілком може позмагатися з «ветеранами» екскурсійного туризму.

Але старовинні пам'ятки в оточенні кінематографічних пейзажів — далеко не єдине, ніж манить мандрівників Словаччина. У скарбничці її природних багатств — ще й цілющі термальні та мінеральні джерела, ефективні ліки від найсерйозніших недуг. Оздоровлення у тутешніх санаторіях та будинках відпочинку не б'є по кишені, при тому що рівень сервісу цілком гідний. Курс лікування варто доповнити прогулянками мальовничими національними парками та заповідниками: їх тут цілих 25, найкрасивіший — «Низькі Татри». А прийшовши в тонус, можна згадати і екстрим: рафтинг по звивистих гірських річках, спуски в таємничі печери, озерний дайвінг — яскравих вражень вистачить надовго.

Гірськолижників-профі в зимовій Словаччині майже не зустріти (траси не ті) — втім, не дуже й хотілося. Зрештою, далеко не всі вміють хвацько сигати «чорними» схилами з ранку до ночі. Чимало спортсменів-аматорів досить не надто складних, зате комфортних і безпечних спусків — а таких тут якраз вистачає.