– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 9:00 до 19:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +38 (067) 445 84 81

Контакти


 

Шановні колеги!
У зв'язку з технічними роботами 13.06.2024 онлайн система може працювати некоректно.
По всім питанням звертайтесь в офіс або на пошту менеджера.
Дякуємо за розуміння!

Країни

ПАР

ПАР
ПАР
ПАР
ПАР
ПАР
ПАР
ПАР
ПАР
ПАР

Найбільший край Африки, ПАР — вибухова суміш первісної екзотики та раціональної сучасності. Променади Кейптауна та слони у Крюгер-парку, найкращі пляжі планети та тропіки Лімпопо, класні готелі та знамениті вина.

При першому знайомстві з південно-африканською топонімікою здається, що міста бабусі Європи, втомившись боротися з виверженнями вулканів та імміграційними проблемами, у повному складі знялися з місця, підібравши вікторіанські подоли, чинно перейшли Середземне море і щоб з подихом полегшення осісти на краю Землі: Преторія і Йоганнесбург, Кейптаун і Порт-Елізабет, Дурбан і тим більше Іст-Лондон - явні прибульці на розпечених просторах колиски людства. Виною всьому британські колонізатори, які на початку 19 століття відкрили райський регіон Південної Африки — незайманий, алмазний та курортний.

Звичайно, тури в ПАР коштують дуже недешево — але ті мандрівники, які можуть їх собі дозволити, не шкодують про витрачені фінанси. Що й не дивно, адже ця країна — один із найпопулярніших туристичних напрямків африканського континенту. Терпка суміш древніх африканських культур та сучасності, незвичайна природа, пінгвіни, що живуть по сусідству з антилопами та крокодилами, фантастичні Драконові гори, легендарний мис Доброї Надії та чудові заповідники... так, у Південно-Африканській Республіці є на що подивитися!