Країни

США

США

США - лідер в частині різноманітного відпочинку. Від снігових схилів Скелястих гір до безтурботних пляжів Гаваїв, від розпусти та пороку Лас-Вегаса до тиші Великого Каньйону

12 жовтня 1492 р. о другій годині ночі вахтовий на «Пінті» помітив попереду вогник. На світанку суду причалили до острова, який Христофор Колумб назвав Сан-Сальвадор. Там же відбулася і перша зустріч мореплавця з аборигенами, яких він щиро вважав жителями Індії до кінця свого життя. До речі, якщо російською мовою згодом замінили в назві корінних жителів американського континенту одну літеру — щоб не плутати, то в англійській мові так і залишилося єдине «indians» — що для індійців, що для індіанців.

Подорожувати США можна цілий рік. У цій країні все створено та працює для людей. Цей туристичний напрямок обирають туристи всіх вікових категорій та різного достатку. У середньому турпотік до Штатів щороку зростає на 20-30%. Туристичну візу в США на рік отримати зараз досить просто, і тури не такі дорогі, як досі думають багато хто. Завжди можна підібрати потрібний для будь-якого гаманця варіант відпочинку в цій країні з безмежними можливостями для подорожі. Багато хто приїжджає до країни, щоб настояти в англійській мові.

Тури США

Купити тур до США. Найнижчі ціни від туроператора Сієста