Країни

Німеччина

Німеччина
Німеччина
Німеччина
Німеччина
Німеччина
Німеччина

Незмінно правильна Німеччина — це добротна кухня, відмінний сервіс у готелях та доглянуті міста. Влітку на туристів чекають на Балтійському узбережжі та озерах Баварії, взимку — на гірськолижних курортах.

Проста і очевидна порада тим, хто ще не бував у Німеччині, але хоче це виправити: почніть знайомство з Берліна. Тим більше що турів та рейсів туди стільки, що майже завжди можна виловити щось за дуже схожою ціною. Вже на другий-третій день у німецькій столиці ви точно зрозумієте, подобається вам Німеччина чи ні (при цьому якщо у вас вже є будь-які стереотипи про країну та її мешканців, що склалися, розрив шаблону — більш ніж можливий). Тільки не обмежуйте свої прогулянки містом лише «туристичними» районами: нехай ваш маршрут охопить і квартали колишнього Східного Берліна, та інші непарадні місця — інакше враження виявляться неповними.

Німеччина занадто різна, щоб можна було ось так от запросто перерахувати всі її головні плюси (та й мінуси теж). Але ми спробуємо. Реально величезна, дуже різноманітна екскурсія – це айн. Акуратні готелі на будь-який смак і достаток - це цвай. Купа магазинів і торгових центрів, де можна зробити вигідні покупки, - це драй. Пляжний відпочинок на Балтійському узмор'ї з його м'яким жарким кліматом, сільський релакс на озерах Баварії та оздоровлення в Баден-Бадені — це фір, фюнф і зекс відповідно. Не забудемо і про традиційно якісну освіту в Німеччині. Ну а німецьку гастрономію, як і вино з пивом, ми навмисне залишимо за дужками: про смаки не сперечаються. Але всім, кого ми питали, вони дуже подобаються.

Зимова Німеччина - тема окрема. У німецьких гірськолижних курортів - очікувано доглянуті траси з добротним апре-скі. Інша річ, що профі там навряд чи буде цікаво: складних спусків майже немає. Як немає і відв'язного розважання - так що гіперактивної гірськолижної молоді варто розглянути інші варіанти.