Сейшели

Сейшели
Сейшели
Сейшели
Сейшели
Сейшели
Сейшели

Сейшельські острови — втрачений і набутий рай у серці Індійського океану: 115 чудових островів, з яких лише 30 мешкають. Пляжі тут як на підбір: білопіщані, широкі та відокремлені готелі також відповідають парадизу.

Wedding destination — саме в цій рубриці Сейшельські острови незмінно стоять у закордонних путівниках: цілий рік на його ідилічні краєвиди злітаються щасливі метелики-молодята. Сейшели пропонують дуже рідкісний в нинішньому суєтному світі товар - абсолютний спокій, усамітнення і спокійний ритм життя (якщо не сказати, повна відсутність такого) - словом, ідеальні умови для початку спільного життя. Райські кущі, скажімо прямо, недешеві, з іншого боку — весілля теж одне... принаймні мало хто під час медового місяця вже планує наступне одруження.

Ще одна категорія місцевих туристів — люди, закохані в море: навколо архіпелагу безліч винятково гарних дайв-сайтів, а узбережжя його 115 островів омиваються хвилями на будь-який серферський смак. Крім того, сюди їдуть любителі морської риболовлі, яхтингу та ексклюзивного пляжного відпочинку без жодних надмірностей. Чи треба додавати, що всі вони, як мінімум, дуже забезпечені люди?