Країни

Болгарія

Болгарія
Болгарія
Болгарія
Болгарія
Болгарія

Болгарія - країна, орієнтована на будь-який вид відпочинку, тому туристичний попит на місцеві тури дуже високий. Перед вами відкриваються можливості зимового та пляжного відпочинку, а також санаторного лікування. Гарячий тур заощадить вам левову частку коштів, натомість ви отримаєте якісний сервіс, величезний перелік розваг і послуг, вражаючі екскурсії - все це готова подарувати вам Болгарія!

Країна має в своєму розпорядженні курорти для бажаючих відпочити на морському узбережжі: Єлените, Святий Влас, Золоті Піски і Несебр. Гірськолижний відпочинок вам забезпечать Бансько, Боровець, Пампорово. У Болгарії близько 250 родовищ мінеральних та термальних джерел, тому вона така популярна у напрямку бальнеологічного лікування. Пройти курс можна в санаторіях Банку, Велінграда та Хісаря. Замовляючи екскурсійну програму, обов'язково завітайте на корисні Огнянівські мінеральні лазні, колоритне національне болгарське село, одухотворений Рильський та Роженський монастирі. Вас також надихнуть Долина троянд, озера Бургаса, численні музеї та храми. Окремої уваги варта болгарська кухня, заклад із національною кухнею тут стане справжнім раєм для гурманів.

Якщо вам подобається активний відпочинок, до вашої уваги пропонується верхова їзда, екскурсії в печери, піші прогулянки, орієнтування на місцевості, плавання на байдарках, велосипедні та мотоциклетні прогулянки, полювання та риболовля. Взимку на вас чекають сноубординг та лижні траси.