Країни

Велика Британія

Велика Британія

Великобританія – чотири країни в одному флаконі: монархічна Англія з масою пам'яток, гори та сині озера Шотландії, край середньовічних замків Уельс та затишні села Північної Ірландії.

 

Країна дощів, трубок і полювання на лис, Великобританія постійно привертає до себе світову увагу. То Lord of the Dance з гастролями нагряне, то Кетрін Зета-Джонс і Шон Коннері блиснуть у черговій голлівудській казці. І нехай британську візу отримати, як і раніше, складно, а поїздка на туманний Альбіон обіцяє вилитися в кругленьку суму, турпотік у країну не вичерпується — всім нам хочеться постояти біля порога англійської монархії, вникнути в правила пабного етикету, підібрати собі кілт на холодну осінь і продекламувати « To be or not to _3 ?» безпосередньо на батьківщині Шекспіра.

Великобританія — єдина у світі країна, яка досі не набула письмової Конституції, проте права і свободи громадян там дотримуються неухильно.

Крім того, у Сполученому Королівстві чекають середньовічні замки та готичні собори, спокійна краса і умиротворення сільських пейзажів, відчайдушність і чад вечірнього Лондона, граніт науки в кращих мовних школах, шопінг у дорогих ». Одним словом, різноманітність.

Тури Велика Британія

Купити тур до Велика Британія. Найнижчі ціни від туроператора Сієста