Країни

Чехія

Чехія
Чехія
Чехія
Чехія
Чехія
Чехія

Чехія примітна масою середньовічних пам'яток та чудових замків, відмінними можливостями для лікування та багатою кухнею з сотнею сортів пива.

Поняття «несезон» у Чехії не існує в принципі: тут можна хоч у січні, хоч у липні гуляти по провулках середньовічних міст, блукати анфіладами та залами будь-якого з двох з лишком тисяч замків, пити свіже пиво (Чехія за «пінним» показником) планети всієї) і об'їдатися смаженими ковбасками, а потім, схаменувшись від гастрономічної розпусти, реанімувати печінку і підшлункову карловарські води - недарма про мінеральні багатства Чехії захоплено відгукувалася ціла плеяда російських людей мистецтва.

Як бонус Чехія додає географічну та філологічну близькість: 2,5 години на літаку та майже поголовне володіння місцевих великих і могутніх. У Чехії туристу-поліглоту, що застряг на середині фрази «Екскьюз мі, вэа ай кен...», майже гарантовано порадять кинути цю справу і перейти вже на нормальну російську. Разом з тим, Чехія освітня користується заслуженою популярністю серед лінгвістично налаштованих туристів. Окрім іншого, Чехія може похвалитися дуже якісними гірськолижними курортами. Ну а влітку не пропустіть можливість відпочити на затишному пляжному курорті Махове озеро - загалом Чехія кожному знайде заняття до душі.