– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 10:00 до 18:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +380 (50) 388 09 62

Агентам

Туроператор "Сієста" запрошує Вас до співпраці.

Ми постійно прагнемо розширювати свою агентську мережу, покращуючи якість нашого турпродукту, зберігаючи конкурентні ціни, доступні кожному клієнту.

Просимо звертати увагу на всі зміни щодо підвищення паливних зборів по кожній країні, такі дані будуть опубліковані додатково.

Для початку роботи з компанією ТОВ «Сієста» для нових агенцій, необхідно пройти Реєстрацію , а потім укласти Агентський договір.

Порядок укладання Агентського договору:
  • Для швидкого початку роботи Вам необхідно надіслати відскановані заповнені першу сторінку договору та ту, на якій прописуються реквізити Вашої компанії (наявність друку Вашої компанії та підписи керівника - обов'язкові), копію чинної банківської гарантії, а також необхідно надіслати копії реєстраційних документів на e- mail: dogovor@siesta.net.ua з темою "агентський договір" або на факс (044) 287-35-35, після чого Ви отримаєте логін та пароль на електронну адресу який вказали у договорі на сторінці з реквізитами компанії.
  • Повністю заповнений договір, копію чинної банківської гарантії та копії реєстраційних документів, завірені печаткою підприємства, необхідно надіслати за адресою: 01135, м. Київ, вул. Ісаакяна, 2 . Без повного пакета необхідних документів та заповненої заявки на отримання доступу до системи онлайн бронювання документи розглядатися не будуть і договір не буде вважатися підписаним.

Договор с пакетом необходимых документов должен быть доставлен в офис компании ООО «Сиеста» в течение семи рабочих дней, после отправления сканкопий

Важливо!

При оплаті рахунку готівкою через відділення банків, у призначенні платежу крім № та дати рахунку, обов'язково вказувати платника. Платник повинен бути такий самий, як у рахунку. Оплата рахунку третьою особою не дозволена. При недотриманні цих правил, платежі, що надійшли, зараховуються як нез'ясовані і мають цей статус до моменту з'ясування.

Увага!

У зв'язку з неможливістю здійснення платежів банком АТ Банк "Фінанси та Кредит" своїм контрагентам, туроператор "Сієста" повністю припиняє співпрацю з даною фінансовою установою.

Усі оплати в нашу компанію повинні надходити тільки на рахунки до ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" та ПАТ "ПУМБ".

У разі виникнення технічних проблем або додаткових питань щодо оплати просимо Вас звертатися до бухгалтерії за номером телефону +38-044-238-7-238.

Агентствам, 2
З надією на плідну співпрацю
Генеральний директор ТОВ "Сієста"
Дяченко Ольга