– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 10:00 до 18:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +380 (50) 388 09 62

Країни

Словенія

Словенія
Словенія
Словенія
Словенія
Словенія

Головний курорт Європи, Словенія пропонує повний релакс і життєдайний струс на мінеральних водах і розслаблений відпочинок на чистих пляжах Адріатики. На додачу мальовнича природа: гори, ліси та карстові печери. Чарівна Любляна та тихий Порторож.

Уявіть собі державу невелику державу. Додайте до нього трохи Альп, долийте Адріатичне море та чисті озера, накопайте терм і висадіть густі ліси – вийде Словенія. Треба сказати, у спа-центрах місцевих курортів цієї чудової країни вже давно насолоджуються розважливі німці та експансивні італійці, витрачаючи на це набагато менші кошти, ніж у себе на батьківщині.

Але затишна Словенія — чудовий подарунок не тільки для тіла, а й для душі допитливого мандрівника. Історичні центри її міст ніби застигли в середньовіччі: акуратні будиночки під черепичними дахами, величні собори, галасливі площі — ідеальне тло для довгих прогулянок. Зберігають таємниці минулого та старовинні замки, загублені у густих лісах на берегах озер та річок. А в перервах між екскурсіями визначними пам'ятками можна вдосталь поніжитися на пляжах або покататися на гірських лижах серед дивовижних альпійських пейзажів.