– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 9:00 до 19:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +38 (067) 445 84 81

Країни

Польща

Польща
Польща
Польща
Польща
Польща
Польща

Польща курортна ділиться на дві частини: пляжно-морська північ і лікувально-мінеральний, він же гірськолижний південь. А посередині — визначні пам'ятки Варшави, тевтонські замки, стародавні Краків, Познань та Лодзь, Мазурські озера.

Уявіть собі пухнасті сосни, ласкаве море, солоний бриз, пісочні дюни і тевтонські замки, що видніються вдалині. Уявили? Так от, це зовсім не рядки з жіночого роману в антуражі Середньовіччя на кшталт «Анжеліки в гніві», а найсучасніша реальність польського узбережжя Балтики. Окрім непоганих пляжних курортів, у Польщі ще є озера та гори, природні заповідники, замки, лікувальні курорти та безліч цікавих міст, що «відповідають» за культурні багатства країни.

Спору немає — гірськолижні курорти країни не можуть похвалитися величезними перепадами висот або надскладними трасами. Натомість вони цілком розвинені у плані інфраструктури та пропонують чимало розваг для дітей та дорослих. Тож польські схили — осмислений вибір для тих, хто виїжджає на відпочинок усією родиною та лише встає на лижі. Пологи тутешніх схилів непогано компенсують цікава «екскурсійка», смачна кухня та якісний сервіс.