– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 9:00 до 19:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +38 (067) 445 84 81

Країни

Йорданія

Йорданія
Йорданія
Йорданія
Йорданія
Йорданія
Йорданія

Королівство Йорданія - це пляжний відпочинок та лікування на узбережжях Червоного та Мертвого моря, скельний місто Петра та розваги курорту Акаба, екскурсійні тури цілий рік та найкращі готелі Близького Сходу.

Королівство Йорданія і Ізраїль плюс візові формальності мінус конфесійні чвари. Константи цього рівняння — багата екскурсійка, Мертве море, дайвінг, сноркелінг і безкраї простори пустелі Ваді-Рам. Країна з тисячолітньою історією – колиска цивілізації, один із головних культурних центрів на Близькому Сході – активно розвиває свій туристичний потенціал.

Відпочинок в Йорданії вибирають в основному сімейні туристи з рівнем доходу середній і вище, бажаючі поправити здоров'я і омолодитися в спа-центрах з потужним арсеналом цілющих вод і грязей, а заодно і збагатитися духовно, об'їздивши з екскурс. Окрема категорія мандрівників Йорданією — паломники і просто захоплені світовою історією та мистецтвом люди: королівство пишається найдавнішими пам'ятниками, багато з яких пов'язані з біблійними сюжетами. Порівняно невелику територію країни можна об'їздити за кілька днів, а далі - насолоджуватися пляжним відпочинком на морському курорті Акаба або продовжувати цікаву подорож до Ізраїлю чи Єгипту.