Країни

Китай

Китай
Китай
Китай
Китай
Китай
Китай
Китай
Китай

У Китаї в усьому відчувається розмах: Велика Китайська стіна і теракотова армія з 8000 воїнів, чайна церемонія на півгодини, сотні страв китайської кухні і чотири особливі райони: Гонконг, Тибет, Макао і Тайвань.

Хоч як це парадоксально звучить, Китай — країна для «товстосумів». Туристу з абсолютно будь-яким рівнем достатку нічого не варто відчути себе в Китаї Скруджем Макдаком та Скупим лицарем в одній особі. Наприклад, купивши для початку колекційний "Ролекс" за 10 баксів і пару "Лівайсів", але вже трохи дорожче, доларів за 12, - і без будь-яких принизливих позначок "зроблено в Китаї". Потім вдосталь потішивши самолюбство заможної людини, зайнятися собою на головному оздоровчо-відпочивальному курорті Китаю — острові Хайнань. І переконатися в тому, що фразу «не можна економити на своєму здоров'ї» сказала людина, яка явно ніколи там не була.

До того ж, Китай чудовим чином поєднує два абсолютно різних архітектурних стилі: величезні бетонно-скляні монстри хмарочосів, що пригнічують своїми розмірами, і маленькі будиночки з похилими дахами, фігурками левів і пахощами. Загалом, парадоксальна Азія у найявнішому її прояві — таким постає Китай перед допитливими мандрівниками.