– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 9:00 до 19:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +38 (067) 445 84 81

Країни

Сінгапур

Сінгапур
Сінгапур
Сінгапур
Сінгапур
Сінгапур
Сінгапур

Сінгапур — країна з підвищеним змістом екзотики: тут мирно співіснують чотири релігії, а яскраві фестивалі трапляються щотижня. «Місто лева» Сінгапур та пляжі Сентози, національні парки та острови, гран-прі «Формули-1».

Футуристичні хмарочоси, дизайн яких схвалений фахівцями з феншуй, найвище у світі колесо огляду та ще маса розваг сімейного штибу чекають відвідувачів Сінгапуру. "Місто лева" - саме так дослівно перекладається з малайської мови його назва. Список же неофіційних імен дуже великий — від «Діснейленду для дорослих» до «Міста заборон». Останнє прямо вказує на відмінну особливість Сінгапуру — дикувату для нашого туриста, але що дозволила місту-державі стати однією з найквітніших у світі за кілька десятків років.

Столиця держави Сінгапур - однойменне місто - великий фінансовий і діловий центр, один з найсучасніших у всій Південно-Східній Азії. При цьому варто пам'ятати, що це країна не для «пляжників». Навіть на Сентозі, де є непогані пляжі, відпочинок на березі океану виявиться не вражаючим: місце для купання обгороджене, «кристально чистими» тутешні води не назвати, а завершує картину величезний порт у зоні прямої видимості, де стоять на рейді сотні танкерів. Відпочинок у Сінгапурі — швидше для тих, хто розуміє: переважно сюди їдуть туристи, які вже побували в багатьох екзотичних країнах, у пошуках чогось новенького, а також бізнесмени — на ділові виставки.