Країни

Коста-Ріка

Коста-Ріка
Коста-Ріка

Коста-Ріка є справжнім тропічним заповідником, мешканцями якого є безліч екзотичних птахів і метеликів, а також рідкісних тварин. Крім того, на території Коста-Ріки знаходиться близько 120 вулканів, пологі схили яких покриває тропічна рослинність так званих «4 захмарних лісів 5».

Свою назву Коста-Ріка отримала завдяки непорозуміння: Колумб, що приплив сюди вперше, побачив багато золотих прикрас на місцевих індіанцях і вирішив, що дана земля багата на золото. Саме тому він і дав їй таку назву - " Багатий острів ", або Коста-Ріка. Золота, на жаль, не виявилося, проте винахідливі іспанці вирішили тут вирощувати каву, банани та какао. Причому цей задум виявився настільки вдалим, що поступово Коста-Ріка перетворилася на багату та процвітаючу країну з численними зонами безмитної торгівлі.

Туристів Коста-Ріка приваблює чудовими піщаними пляжами та тропічними заповідниками, а також можливістю здійснити тур дикими джунглями, зійти на один з величних вулканів або просто зайнятися водними видами спорту