– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 9:00 до 19:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +38 (067) 445 84 81

Країни

Греція

Греція
Греція
Греція
Греція
Греція
Греція
Греція
Греція
Греція
Греція

Греція - країна, де давнину на кожному кроці: Афіни, Дельфи, Фіви та Метеори, скельні монастирі та свята гора Афон. Ще тут класні пляжі, чисте море, мальовничі острови та спа-готелі.

Їхати до Греції тільки за тим, щоб у шаленому темпі оглядати пам'ятки або, навпаки, ліниво валятися на пляжі — злочин. У цій країні треба насолоджуватися: їжею та вином, морем та полуденною спекою, спілкуванням з місцевими жителями та природою, старовинами та тишею, дискотеками та веселощами. Усім і одразу — інакше тут все одно не вийде.

На зимових гостей Греції чекає комфортна нежарка погода, відсутність літнього «перебору» туристів, величезна кількість пам'яток і чудово розвинена туристична інфраструктура. Крім того, взимку нікуди не діваються «шуб-тури», гарна природа та можливість провести чудовий відпочинок на одному з найкрасивіших островів країни, Родос. Ціни в спа-готелях, що значно знизилися на період несезону, приємно доповнюють картину, до того ж саме взимку можна гризти граніт науки, не відволікаючись на зрадливо блискуче під сонячним промінням море.

Тури Греція

Купити тур до Греція. Найнижчі ціни від туроператора Сієста