Країни

Нова Зеландія

Нова Зеландія

Нова Зеландія – особлива, казкова та унікальна країна. Її віддаленість від цивілізації анітрохи не є недоліком, а навпаки гідністю. Адже багато завдяки цьому тут зовсім дивовижна природа, красою якої можна милуватися нескінченно.

Тут ви зможете побачити рідкісних птахів та тварин, яких більше ви не зустрінете в жодній іншій країні, перейнятися культурою корінного населення цих загадкових островів, відвідати численні природні та історико-культурні пам'ятки, відпочити на чудовому піщаному пляжі, купуватись у морі та багато іншого .

Незвідана Швейцарія Тихого океану, Світ у мініатюрі, Аотеароа або країни довгої білої хмари - ніби створена для пригод та активного відпочинку, а за кількістю екстремальних розваг новозеландці давно попереду всієї планети.

Небувалого романтизму новозеландським островам додала екранізація трилогії Толкієна «Володар кілець», що вийшла на світові екрани. Десятки мільйонів глядачів у всьому світі закохалися в разючі ландшафти Середзем'я, знайдені для них Пітером Джексоном якраз у Новій Зеландії

Незважаючи на свій дикий та неприборканий світ, країна відрізняється великою технологічністю. Тут є безліч чудових міст, що живуть із островами у мирному сусідстві. Щось корисне і цікаве в подорожі Новою Зеландією зможе знайти як аматор екстриму, так і звичайна людина, для якої найбільше значення має релакс, відпочинок і можливість дізнатися щось нове.

Сміливо обирайте для своєї чергової відпустки подорож у неймовірну Нову Зеландію!

Kia ora! Ласкаво просимо!

Тури Нова Зеландія

Купити тур до Нова Зеландія. Найнижчі ціни від туроператора Сієста