ПЛР-тест

Документи:
Дніпролаб на свята
97.71 КБpdf
Завантажити
Про нові правила в'їзду до Єгипту
Згідно з новою директивою Міністерства цивільної авіації Єгипту від 31.08.20, з 01.09.20 набули чинності нові правила в'їзду на територію Єгипту.

1. Усі без винятку громадяни віком від 6 років, які будуть перетинати єгипетський державний кордон, зобов'язані мати при собі сертифікат з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не пізніше ніж за 72 години до прибуття, відповідний таким вимогам:
- сертифікат повинен обов'язково містити точну дату та час складання тесту;
- сертифікат повинен бути виданий офіційною лабораторією, зареєстрованою у державі походження документа, та повинен містити печатку лабораторії;
- сертифікат може бути без будь-яких виправлень чи поправок;
- сертифікат повинен містити інформацію про проведений вид тесту;
- у сертифікаті має бути обов'язково зазначено, що особі було проведено тестування типу RT-PCR.
- сертифікат повинен бути виданий арабською або англійською мовами.

 

Обов'язково! надання оригіналу довідки з мокрим друком та водяним знаком або QR-кодом. Вимога про обов'язкову наявність QR-коду або водяного знака на оригіналі тесту стає обов'язковою з 01.12.2020 року. з негативним результатом ПЛР-тесту, буде дозволено провести ПЛР-тест безпосередньо після прибуття до цих чотирьох аеропортів. Вартість ПЛР-тесту складає 30 USD.

Правила ПЛР-тестування в Україні
Туристам, які вважають за краще здавати ПЛР-тест завчасно в Україні, потрібно дотримуватися наступних умов

1. Для тестування необхідно обрати одну з рекомендованого МОЗ України списку лабораторій
або скористатися послугами лабораторії-партнера Дніпролаб за спеціальною ціною для тестування наших туристів. Для цього необхідно пред'явити ваучер для поселення. Вартість тесту 1000 грн
2. З моменту забору матеріалу на тестування COVID-19 до прибуття в Єгипет повинно пройти не більше 72 годин. На результатах тесту має бути вказано час забору матеріалу.
3.Довідка про негативний результат тестування має бути видана англійською мовою. Надання оригіналу довідки має супроводжуватися змокрою печаткою та водяним знаком або QR-кодом. Вимога про обов'язкову наявність QR-коду або водяного знака на оригіналі тесту стає обов'язковою з 01.12.2020 року

Ми рекомендуємо проходити тестування на території України для уникнення черг та очікування по прильоту в аеропорти Єгипту.

 

Правила ПЛР-тестування в Єгипті
Туристам, які вибирають здавати ПЛР-тест після прибуття до Єгипту в аеропорту, важливо знати

ПЛР-тестування туристам робитимуть після прибуття в аеропорт та проходження формальностей.

Сплатити тестування можна лише готівкою за відсутності терміналів для безконтактної оплати. Також у терміналі аеропорту можна буде скористатися банкоматом для зняття з картки готівки у місцевій валюті в сумі, озвученій на місці за курсом на момент оплати.
Після здачі зразка для ПЛР-діагностики туристи відправляються груповим трансфером до свого готелю, заселяються та чекають на результати тестування.
Якщо турист отримує негативний результат, то продовжує свою відпустку в звичайному режимі, якщо позитивний - туриста ізолюють в окремий корпусник для заражених Covid-19, де лікар проведе повторний огляд для прийняття рішення про госпіталізацію або подальше лікування в умовах ізоляції в готелі.
У разі захворювання під час відпочинку лікування (і в лікарні, та в режимі ізоляції в готелі) здійснюються за рахунок Міністерства охорони здоров'я Єгипту. І тут безательнопотрібно зареєструвати страховий випадок у страхової компанії.
Після завершення лікування турист повторно здає ПЛР-тест. За рахунок страхової компанії тестування робиться не раніше ніж за 72 години до зворотного вильоту. Якщо результат негативний, турист може вирушати додому, якщо позитивний – продовжує лікування у режимі ізоляції.
Харчування під час лікування подаватиметься хворим прямо в номер. Туристам із позитивним результатом тесту заборонено користуватися територією та інфраструктурою готелю.
Звертаємо увагу туристів: якщо через захворювання під час відпочинку вам доведеться пропустити свій зворотний рейс, квиток додому після завершення лікування доведеться купувати за власний рахунок. Водночас у вас залишається можливість звернутися до страхової компанії щодо отримання компенсації.