– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 9:00 до 19:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +38 (067) 445 84 81

Країни

Кухня країни

Українська кулінарна школа досить складна і різноманітна. Перебуваючи на перехресті торгових шляхів, країна "увібрала" традиції багатьох народів, привнісши в них величезну кількість самобутніх страв і рецептів. Більшість страв дуже багатокомпонентні та використовують складні технології приготування, часто з декількома способами обробки. У всіх продуктах широко використовуються овочі, тісто та м'ясомолочні продукти. Характерна риса - обсмажування ведеться переважно на тваринному жирі (салі), а м'ясні страви часто супроводжуються доволі несподіваними комбінаціями компонентів, що надає їм особливого "українського" смаку. У Криму широко представлені страви національної татарської кухні.

Візитна картка країни - український борщ (понад 100 видів - полтавський, волинський, чернігівський, галицький, львівський, селянський, дніпровський, зелений та ін.) з пампушками. У борщ, залежно від рецептури, йде від 15 до 30 компонентів, крім того, кожен кухар ще й змішає їх в унікальній пропорції і приправить різними спеціями.

З м'ясних продуктів широко використовуються свинина, яловичина і птиця в смаженому та тушкованому вигляді. Популярні такі страви, як різні котлети (по-київськи, полтавські, по-козацьки, по-буковинськи та ін.), жарке або " печеня " (по-домашньому, по-кримськи, по-степовому тощо). ), битки (по-українськи, з кролика та ін.), шпигована часником і салом буженина, тушкована з капустою і салом свинина, тушкована з чорносливом баранина, гуска з яблуками, курячі крученики з грибів галушками, шашлик, свиняча грудинка з буряком "шпундра", січеники, завиванці, голубці, фарширований птах.

Не менш популярні і страви з риби - оселедець по-київськи, запечений у сметані карась, тушкований з хріном щука, фарширований грибами і гречаною кашею короп, тушкований з цибулею або в сметані короп, короп по-ужгородськи, , запечений з грибами та раками судак, тарань з медом, рибні крученики, тушкований мінтай у соусі, та ін.

Ще одна візитна картка країни - різноманітні вареники з начинкою з сиру, картоплі, тушкованої капусти, а влітку - з ягід, що вживаються зазвичай зі сметаною та іншими молочними продуктами.

Солодкі страви та випічка України також дуже оригінальні - різноманітні солодкі пироги, пухкеники , коржики, яблучні соложники, пампухи та печиво. Хороші безалкогольні напої країни - кваси, киселі, муселець , знаменитий узвар (своєрідний компот) та мед. У Криму та Карпатах виробляють безліч сортів першокласних вин ("Мускат", "Сердолік Тавриди", "Серсіаль", "Токай", "Масандра", "Альмінське", "Шеррі", "Мадера", "Ялта", "Ластівчине гніздо" та ін) з Масандри та Лівадії, а також шампанське з Нового Світу