– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 9:00 до 19:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +38 (067) 445 84 81

Мадагаскар. Подорож до країни баобабів

Мадагаскар. Подорож до країни баобабів, 112
Мадагаскар. Подорож до країни баобабів, 113
Мадагаскар. Подорож до країни баобабів, 114
Мадагаскар. Подорож до країни баобабів, 115
Мадагаскар. Подорож до країни баобабів, 116
Мадагаскар. Подорож до країни баобабів, 117
Мадагаскар. Подорож до країни баобабів, 118
Мадагаскар. Подорож до країни баобабів, 119
Мадагаскар. Подорож до країни баобабів, 120
Мадагаскар. Подорож до країни баобабів, 121
Мадагаскар. Подорож до країни баобабів, 122
Мадагаскар. Подорож до країни баобабів, 123
Мадагаскар. Подорож до країни баобабів, 124
Мадагаскар. Подорож до країни баобабів, 125
Мадагаскар. Подорож до країни баобабів, 126
Мадагаскар. Подорож до країни баобабів, 127

Мадагаскар. Подорож до країни баобабів

Мадагаскар. Подорож до країни баобабів, 128Мадагаскар
Антананаріву → Антананариву – Національний Парк Андасібе → Національний Парк Андасібе → дощові ліси Аналомазаотра → Андасібе - Анцірабе → Анцірабе – Міандрівазо → Міандрівазо - Мурундава → Мурундава → Мурундава - Антсірабе → Антананариву
від 1790 EUR
1 листопада – 11 листопада 2023
11
10
Тип транспорту:авиаперелет
Тип харчування:HB
E-mail менеджера: 
Екскурсійні тури
день 1
напівпансіон
Антананаріву

02.11.2023 - Прибуття в міжнародний аеропорт Івату (столиця Мадагаскару м. Антананаріву).

Якщо а/к Турецькі Авіалінії, то прибуття в 15:05.

Оплата за візу ( приблизно 25-30 евро), отримання багажу, зустріч із табличкою "Siesta" і трансфер у готель.

Антананаріву (Antananarivo, "місто тисячі воїнів") - столиця Мадагаскару, яку місцеві жителі звуть просто і ласкаво - Тана. Місто розташоване на висотах від 1240 до 1470 метрів, у долині між двох пагорбів, де невисокі будинки сходинками піднімаються їхніми схилами, утворюючи справжній лабіринт із провулків, арок, терас, балконів і сходів. Датою заснування міста вважається 1625 рік, коли на пагорбі Аналаманга правитель Імерини Андріанзака (правив у 1610-1630) звів свою резиденцію-укріплення, названу Антананаріву. Гостей він приваблює своїм колоритом, і є досить популярним місцем, щоб провести кілька днів перед поїздкою знаменитими Національними парками Мадагаскару. Тут розташовані Музей мистецтва та археології Університету Мадагаскару, Музей національної музики, Музей піратів і Національний музей Мадагаскару в палаці Андафіа-варатра, зведеному в 1800 р. Головні визначні пам'ятки міста: Палац Райнілайарівуні - резиденція президента, 1880. Зооботанічний сад Цимбабаза Кафедральний католицький собор Королівський палац Муніципальний стадіон Махазіма Озеро Анусі з бузковою водою, посеред якого височіє обеліск малагасійцям, загиблим у двох світових війнах. Ринок Зума (Zuma - "П'ятниця") у центрі Антананаріву.

Якщо приліт з групою а/к Турецькими авіалініями о 15:05, в цей день оглядовий сіті тур по столиці.

Розміщення в готелі Hotel des 3 matis 3* або аналогичний, відпочинок після авіаперельоту.

19:00 вечеря в готелі. Ночівля.
 

день 2
напівпансіон
Антананариву – Національний Парк Андасібе

Сніданок у готелі. Виїзд у Національний Парк Андасібе (150 км) - вологі тропічні джунглі, які охороняються на державному рівні. Сільськогосподарські роботи їм сильно зашкодили і в національному парку щосили зайняті відновленням лісу. Тут мешкають і розмножуються тварини, птахи, комахи і рослини, яких більше немає ніде, особливо це стосується деяких видів лемурів. Вже на самому початку екскурсії джунглі показують себе; трапляються цікаві представники тутешньої фауни - хамелеони і химерні рослини, термітники, змії, які просто відкрито гріються на сонці. Але побоюватися змій зовсім не варто, оскільки отруйних і небезпечних гадів на Мадагаскарі немає, а змію з Андасібе можна навіть помацати. Флора національного парку представлена такими рідкісними й унікальними рослинами, як віялова пальма, що вважається символом Мадагаскару, та пасифлора - знайома всім нам кімнатна рослина, що тут росте самостійно та не потребує особливого й ретельного догляду за собою. Однак головними визначними пам'ятками Андасібе є все-таки представники фауни, а не флори. Це, звісно, лемури, кількість видів яких необхідно описувати окремо, тут живуть і чорно-білі, і золотисті сіфаки, і багато інших, а також їхні неймовірні родичі - Руконіжки Ай-Ай))

Тут також мешкають вражаючі лемури Індрі - найбільші лемури на Мадагаскарі. Місцеві жителі-малагасі звуть їх "бабакото". Більших за них серед їхнього виду нині не залишилося нікого. І якщо інші лемури добре себе почувають у найрізноманітніших регіонах острова, то індрі можуть жити лише у вологому тропічному лісі північно-східної частини острова. На зріст індрі - майже метр, а важить такий лемур близько десяти кілограмів! Для порівняння, найменший лемур - карликовий мишачий - важить лише близько 50 грамів:

Дорогою відкриваються приголомшливі панорамні краєвиди сходу острова з червоними пагорбами, якими знаменитий острів. Зупинка в Marozevo, де ми відвідаємо приватний парк "Pereyras Nature Farm", він же Парк Рептилі. Тут зібрана багатюща колекція всіх видів хамелеонів, що мешкають на Мадагаскарі. Крім хамелеонів, які по праву є візитною карткою Парку Рептилій, тут також представлено численні, часто химерних форм і забарвлень гекони, жаби, змії, крокодили. Окремим "бонусом" у Парку Рептилій Ви побачите два види мадагаскарських лемурів - червонолобого лемура і горіхову сіфаку, лемура, який харчується лише певним видом горіхів, які ростуть винятково в даній місцевості.

Вечеря та ніч у готелі 

День 3
напівпансіон
Національний Парк Андасібе - дощові ліси Аналомазаотра

Сніданок у готелі. Відвідування національного парку в Андасібе Analamazaotra з дощовими лісами. Тут мешкають лемури Індрі-індрі. Пошукаємо їх та слухаємо їх переспіви.

Далі відвідування Vakona Reserve - у цьому парку зібрано весь тваринний світ казкового острова. Саме тут з лемурчатами можна погуляти та зробити найкращі фото в житті.

Увечері приблизно (о 18:30) нічна прогулянка в парку, де Ви зможете побачити нічних мешканців Мадагаскару. Вечеря і ніч у готелі 

День 4
напівпансіон
Андасібе - Анцірабе

Сніданок в готелі та переїзд зі сходу острова в його центр.

Дорогою нам відкриються панорамні види цього прекрасного «червого острова». Впродовж переїзду гід познайомить вас з культурою країни, народностями, традиціями островітян.

Зупинка в селі Ambatolampy, знаменитому своїми ремеслами.

По приїзду в Анцирабе невелика прогулянка містом пішки. Це дуже приємне містечко, відоме як центр виробництва пива, про що можна відразу здогадатися за запахом. Містечко Antsirabe примітне м'яким цілющим кліматом під час весняного періоду та барвистими колоритними ринками, гарними готелями й цікавими екскурсіями. Жителі Антсірабе славляться вмінням обробляти дорогоцінне каміння. Заходячи до численних майстерень, можна не тільки поспостерігати, як ювелірні майстри працюють над огранюванням каміння, а й купити що-небудь на пам'ять.

Відвідування сувенірних магазинів.

Вечеря і ніч у готелі

День 5
напівпансіон
Анцірабе – Міандрівазо

Сніданок в готелі. Переїзд на захід країни.

У міру руху пейзажі змінюються: з'являються сухі ліси і перші баобаби.

Ми опиняємося в найбільш посушливій частині країни, де місцеві жителі перебувають у постійній боротьбі за питну воду. Саме в цих областях Мадагаскару представлена найбільша кількість баобабів у світі! Дорогою вздовж узбережжя шикуються мангрові ліси, трапляються рибальські села. По приїзду в Міандрівазо прогулянка містом, вечеря і ніч у готелі.

день 6
напівпансіон
Міандрівазо - Мурундава

Сніданок в готелі.

Переїзд на крайній захід острова в регіон на Індійському океані Мурундава, популярний пляжний курорт Мадагаскару. На кілька кілометрів уздовж міста і за його межами тягнуться пустельні піщані пляжі, які оточені баобабами.

Дорогою заїзд у всесвітньовідому Долину баобабів. Прогулянка в гаю гігантських дерев, де зробимо найкращі фотографії!

Вечеря і ніч у кращому готелі узбережжя Palissandre 4*.

день 7
напівпансіон
Мурундава

Сніданок у готелі. Вільний час, під час якого Ви сповна зможете насолодитися приємним морським повітрям, теплим піском і шумом океану на пляжі. Вечеря і ніч у готелі Palissandre 4*

день 8
напівпансіон
Мурундава

Сніданок у готелі. Вільний час, під час якого Ви сповна зможете насолодитися приємним морським повітрям, теплим піском і шумом океану на пляжі.

Якщо дозволить погода, можлива поїздка в кам'яний ліс Цинги.

Вечеря і ніч у готелі Palissandre 4*

день 9
напівпансіон
Мурундава - Антсірабе

Сніданок у готелі.

Виїзд з готелю і переїзд у містечко Аntsirabe. Дорогою Ви так само милуєтеся чудовими краєвидами Мадагаскару. Найдовший переїзд протягом дня .

Вечеря і ніч у готелі в Аntsirabe.

день 10
напівпансіон
Антананариву

Сніданок у готелі. Переїзд до столиці країни – міста Антананаріву.

По дорозі в аеропорт зупинка на ринку для купівлі сувенирів.

Трансфер в а/п для вильоту о 16:25. Переліт а/к Турецькі авіалінії. Стоповер ( зупинка ) на острові Маврікій, тому для бажаючих після туру зручно залишитись на декілька днів на острові для пляжного відпочинку!

в вартість включено:
  • проживання в готелях 3 та 4*
  • харчування сніданки та вечері
  • супровод гіда з України
  • транспортне обслуговання по програмі
  • екскурсійне обслуговання по програмі кожного дня ( без доп. екскурсій)
  • локальні гіди в національних парках та резервах
  • вхідні квитки у всі національні парки по програмі
  • мед.страховка
додадково сплачується:
  • Міжнародний авиапереліт від 990 долл
  • віза в аеропорту після прибуття ( приблизно 30 долл )