– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 9:00 до 19:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +38 (067) 445 84 81

Країни

Франція

Франція
Франція
Франція
Франція
Франція
Франція
Франція
Франція
Франція
Франція

Елегантна красуня-Франція - це відпочинок з шармом: насичена «екскурсійка», відпочинок на витонченому Блакитному Березі, знамениті музеї, гастрономічні провінції та замки Луари. Кухня, вино та гірськолижні курорти.

«Краще Франції поки що нічого не придумано» — ця нахабна, якщо не сказати різкіше, фраза де Голля так і напрошується на суворе спростування, хоча б у масштабах Європи. Напевно ж у суміжних країн знайдеться, чим поїсти зарозумілих жабників! Взяти, наприклад, знамениті фахверкові будинки Німеччини. Що? В Ельзасі такі самі? Гм справді. Гаразд, дивимося на сусідню Бельгію з її особливим шармом доглянутого села, автентичною картоплею фрі та «винним» пивом. Що? Все це знайдеться і в Нор-Па-де-Калі? Чорт, справді так. Ну добре, але вже чисто британським фішкам — туманам з Гольфстріму, червоним телефонним будкам, плетистим троянд на великокам'яних стінах сільських будинків і вересовим пусткам з велетенською галькою обкатаних льодовиками валунів — їм у Франції взятися точно ні звідки? І знову мимо: в не настільки знаменитій, як Париж або Ніцца, але милою серцю багатьох мандрівників Бретані всього цього чи не більше, ніж в Англії. Якщо ж говорити про південних сусідів, то шанувальники Італії відчують себе як удома в сонячному Провансі, а Іспанії — у горах Піренеїв та на сухих рівнинах Лангедоку.

І ніяк не вийде промовчати про тисячу інших речей, які і роблять Францію - Францією. Про гуркіт припливу біля підніжжя «восьмого дива світу» гори Сен-Мішель, про замки Луари — витончені, ніби різьблені скриньки епохи Ренесансу. Про геніальний несмак Ейфелевої вежі та кольорові відблиски середньовічних вітражів Сент-Шапель. Про горгульї Нотр-Дама, що встромили кам'яний погляд у скляні грані Дефанса, про горбаті провулки Монмартра, неосяжні зали Лувру, хрумке повітря Монблана і теплі аромати випічки і кави з паризьких бульварів.

Тури Франція

Купити тур до Франція. Найнижчі ціни від туроператора Сієста