– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 9:00 до 19:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +38 (067) 445 84 81

ЗОЛОТИЙ ТРИКУТНИК + (вхідні квитки включено!!)

ЗОЛОТИЙ ТРИКУТНИК + (вхідні квитки включено!!), 112

ЗОЛОТИЙ ТРИКУТНИК + (вхідні квитки включено!!)

ЗОЛОТИЙ ТРИКУТНИК + (вхідні квитки включено!!), 113Індія
Делі → Делі - Самод - Джайпур (260 км - 6 годин) → Джайпур → Джайпур - Галтаджі - Абанері - Фатехпур Сікрі - Агра (250 км - 6 годин) → Агра → Агра – Вріндаван – Делі. (220км – 5 годин)
від 550 USD
7
6
Екскурсійні тури
День 1.
Делі

Прибуття до Делі на регулярному рейсі однієї з міжнародних авіакомпаній. Після проходження формальностей та отримання багажу в аеропорту Нью-Делі (Термінал-3) зустріч з представником нашої компанії. На вас чекає традиційне індійське вітання «Свагат» з гірляндою з квітів. Після привітання трансфер та розміщення у готелі. Короткий відпочинок.

День 2.
напівпансіон
Делі

О 09.00, після сніданку оглядова екскурсія Делі. Делі – столиця сучасної Індії. Багато династій і правителів процвітали на його королівській землі за три тисячі років. Спадщина їх все ще живе в багатьох пам'ятниках, від мавзолею Королів Лоді 13 століття до будівель Британської Імперії, таких як Будівля парламенту або Президентський палац. До програми включено огляд Воріт Індії, Президентського Палацу та будівлі уряду (з боку), храму Лотоса (з боку) та храму Акшардхам, а також мінарета Кутуба. Храм Лотоса (закритий у понеділок) - один із найдивовижніших храмів Індії. Побудований у формі квітки лотоса, він є найбільшим і найкрасивішим бахаїстським храмом і служить символом для прихильників цієї віри по всьому світу. Ще одне культове місце – 72-метровий мінарет Кутуб – Мінар, збудований у XII–XIV століттях,Далі ми їдемо дивитися Акшардхам – один із найграндіозніших індуїстських храмів у світі, який увійшов до Книги Рекордів Гіннеса. Висота палацу складає 42 м, ширина та довжина 94 і 106 м. Він прикрашений 234 колонами, 9 величними куполами, 20 чотиригранними баштами та понад 20 тисяч статуй. По периметру будівлі розташовуються фігури 148 слонів. Зовнішня частина храму вкрита рожевим каменем, що символізує любов, внутрішня – білим мармуром, як знак чистоти та абсолюту. Насправді це навіть не храм, а цілий комплекс зі світломузичним фонтаном, скульптурами, каналами, якими можна плавати на човнах.
Ніч і вечеря в готелі Делі.

День 3.
напівпансіон
Делі - Самод - Джайпур (260 км - 6 годин)

Вранці після сніданку ми вирушаємо до Самода, розташованого за 40 км від Джайпура. Самод відомий своїм палацом, який перейшов до аристократичної родини Равал у спадок. Палацу понад 400 років, але він пройшов за кілька реставрацій. На першому поверсі розташований хол під назвою Султан Махал - хол з мармуровими колонами, кахлями та різьбленими меблями, привезеними колись із Непалу. Прогуляємося залами, подивимося Дзеркальний і Дурбар хол - потрапляючи в минулу епоху, в петлю часу.
Вище палацу, на пагорбі, знаходиться Форт Самод. Час його не дуже пощадив, зате навколишня панорама, що відкривається зі стін фортеці, дасть фору багатьом іншим історичним місцям. Потім ми сядемо на верблюдів і поїдемо через дюни. Подорож закінчиться у саду Самода Баг, за 3 км від палацу. На відновлення цього саду було витрачено багато сил та коштів.
Після екскурсії від'їзд до Джайпуру, столиці штату Раджастхан. Джайпур, легендарне «Рожеве місто», столиця Раджастхана. Махараджа Джай Сінгх II побудував його жовтим, але в середині XIX століття на честь приїзду англійського принца Альберта всі будівлі були перефарбовані в рожевий традиційний колір гостинності. Джайпур подарує Вам чимало приємних моментів, якщо ви прогуляєтеся вздовж кам'яних рожевих вулиць, доторкнетесь до блиску шовкових сарі, що розвивається, пройдете дворами повз вузькі двері, прикрашені свастиками, що приносять в індійський будинок добро і удачу. Ніч та вечеря в готелі Джайпур.

День 4
напівпансіон
Джайпур

Сніданок у готелі. Вранці – екскурсія в Амбер Форт (Бурштиновий Форт). Бурштиновий Форт розташований за 11 км на північ від Джайпура. Саме там, на пагорбах Араваллі, колись була стародавня столиця штату Джайпур. Зведення чудового форту-палацу розпочав у 1592 році магараджа Ман Сінгх. Форт є грандіозним комплексом палаців, павільйонів, садів і храмів. Над усім цим височить химерний палац-фортеця медового кольору. Ви зможете відчути магію минулих часів, піднявшись до вершин форту на спинах слонів. На шляху Ваш слух насолоджуватимуть музиканти. З вершини з апартаментів махараджі відкривається разючий вид на вузьку ущелину. У другій половині дня – екскурсія містом з відвідинами унікальної обсерваторії Джантар Мантар, величної споруди, побудованої раджою Джай Сінгхом у 1728 році, де зберігається найбільший у світі сонячний годинник, Міського Палацу в музеях якого можна побачити чудові колекції могольського костюма, зброї та мініатюрного живопису. Огляд Хава Махала (Палац вітрів). Ця п'ятиповерхова будівля з рожевого каменю, прикрашена колонами та балконами, була збудована у 1799 році. Химерний рельєф палацу з тисячі решітчастих вікон на різьбленому фасаді вважається символом Джайпура.

Джайпур славиться своїми тканинами, а також є головним ювелірним центром Індії, не випадково саме тут відбувається щорічна міжнародна виставка дорогоцінного каміння та ювелірних прикрас. Ви зможете оцінити вишуканість місцевих дорогоцінних виробів, завітавши до ювелірної майстерні. Побуваєте і на фабриці текстилю, де вас потішать чарівним мистецтвом індійського друку на тканинах. Жінки тут зможуть приміряти справжнє індійське сарі, а джентльмени традиційний індійський одяг – курту.

Увечері в Джайпурі, ми відвідаємо храм Бірла. Храм Лакшмі-Нараяна, також відомий як Бірла Мандір, є сучасним архітектурним дивом. Величний храм розташований біля підніжжя пагорба Моті Дунгрі в Джайпурі. Побудований цілком із високоякісного білого мармуру, храм обрамлений різьбленими скульптурами та статуями богів. Він присвячений Богині Лакшмі та Богу Нараяну. Три головні бані храму складають явне уявлення про секулярну Індію, вони зображують різні підходи до різних релігій нації. Храм має кілька красиво виготовлених статуй Ганеш та інших Індуїстських Богів. Поряд зі статуями Богів, тут також можна знайти статуї великих мислителів і філософів, таких як Будда і Сократ. Ніч і вечеря в готелі Джайпура.

ДОДАТКОВО: Нічна екскурсія по Джайпурус російськомовним гідом

Нічна оглядова екскурсія рожевим містом (приблизна тривалість 19.30–23.00). Ви зможете прогулятися вулицями та місцевими ринками та захопитися захоплюючим виглядом знаменитих пам'яток архітектури Джайпура у підсвічуванні. Серед найбільш примітних фасадів палаців Хава-Махал, Джал-Махал, храм Бірла і Альберт Хола (всі огляди з боку).

Вартість: US$ 40 за особу

День 5.
напівпансіон
Джайпур - Галтаджі - Абанері - Фатехпур Сікрі - Агра (250 км - 6 годин)

Після раннього сніданку виїжджаємо з готелю. Кінцева мета сьогоднішньої подорожі – місто Агра. Але перша зупинка в храмовому комплексі Галтаджі, також прозваним Храмом Мавп, за 10 км від Джайпура. Він примітний своєю незвичайною архітектурою, священними джерелами та цілою популяцією мавп. Храмовий комплекс складається з Головного храму та храму Сонця, а також низки священних басейнів, поринуть у які сюди приїжджає безліч паломників з усієї Індії. Галтаджі - це справжнє царство мавп, які тут почуваються справжніми господарями.

В Абанері ви познайомитеся зі ступінчастою криницею- Чанд Баорі побудованим у 7-му столітті. Вигляд колодязя Чанд Баорі дивує – подібні колодязі взагалі будувалися тільки в Індії, тому схожу архітектуру можна побачити тільки тут, Чанд Баорі до того ж є і найглибшою криницею такого типу. Ця дивовижна споруда, що складається з тисяч сходинок, що збігають вниз, до води, і дуже складно повірити, що вся ця величезна і геніальна будова – лише колодязь, покликаний виконувати одну-єдину мету, давати людям воду. Ви побачите Храм Харшита Мата (Богіні Щастя) із середньовічною Індійською архітектурою, а також потрапите у «мертве місто» Фатехпур Сікрі. Фатехпур-Сікрі - місто, побудоване в пустельному місці з червоного пісковика Імператором Акбаром, лише відблиск величного минулого. Дуже недовго він був столицею Великих Моголів, після чого мешканці покинули його через нестачу води. Можливо, завдяки саме цій обставині ми можемо сьогодні побачити його у первозданній красі. Прибуття в Агру та розміщення в готелі, вечеря в готелі Агри.

День 6.
напівпансіон
Агра

Після сніданку екскурсія Агрою, величним містом, столицею імперії Великих Моголів. Агра досі манить шукачів краси з усього світу, насолодиться незабутнім Тадж Махалом. Тадж Махал побудував великий імператор моголів Шах Джахан на згадку про свою кохану дружину Мумтаз. Палац будували 20 000 ремісників протягом 22 років. Тисяча слонів возила на будівництво білий мармур. Купці з Тибету, Персії та Росії надсилали самоцвіти для його оздоблення. Квітковий орнамент з яшми, агату та малахіту, опала і обсидіана, і перламутру, майстерно вписаний у досконалу симетрію білого палацу, залишає почуття легкості та невагомості. Далі поїздка Агра Форт, побудований як армійська фортеця в 1565г. імператором Акбаром. Тут Шах Джахан провів останні роки життя в ув'язненні, підступно відданий своїм сином, милуючись з вікна своєї кімнати на білому Тадж-Махал. Величезні стіни форту приховують чудові архітектурні споруди – шедеври індійських та мусульманських майстрів. У другій половині дня відвідини ще однієї грандіозної пам'ятки могольської архітектури гробниці імператора Акбара в Сікандрі. Далі відвідування Ітімад-уд-Даули - невелика елегантна паркова усипальниця Ітімад-уд-Даули, скарбниця імператорів, була побудована його дочкою Нур-Джахан, коханою дружиною імператора Джахангіра. Будівництво почалося 1622 р. і тривало шість років. У гробниці поєднуються білий мармур, кольорова мозаїка, кам'яна інкрустація та грати. За стилем це найбільш новаторська могольська споруда XV ст., що несе риси переходу від масивних будов з червоного пісковика епохи Акбара до чуттєво-вишуканих будівель часів Шах Джахана (Тадж-Махал). Після насиченої екскурсійної програми ви зможете відвідати майстерню мармуру,де виготовляють предмети меблів та сувеніри з інкрустованого напівдорогоцінним камінням мармуру. Це унікальна можливість спостерігати за роботою майстрів, чиї вміння століттями передаються з покоління до покоління. Повернення до готелю. Ніч та вечеря в готелі Агри.

ДОДАТКОВО: Театральне шоу в Агрі
"Мохаббат де Тадж" - це красива Сага кохання. У постановці розповідається про легендарне кохання царського подружжя, яскраві костюми, пісні та танці зачаровують, а на сцені з'являється найбільша у світі копія Тадж Махала. Шоу показує історію кохання імператора Шаха Джахана та Мумтаз Махал, а також історію створення Тадж-Махала. У вартість включено перекладач аудіо російською мовою. Тривалість шоу – 80 хвилин.

Вартість: US$ 65 за особу (Квитки класу Gold)

День 7
Сніданок
Агра – Вріндаван – Делі. (220км – 5 годин)

Після сніданку переїзд до Делі, по дорозі відвідання міста Вріндавана, яке називають «місто п'яти тисяч храмів». Вриндаван це святе місце паломництва для послідовників вайшнавізму, пов'язане з народженням та дитинством бога Крішни (храми закриті між 12.00 та 16.00). Ми відвідаємо духовний комплекс Прем Мандір та Храм Товариства Свідомості Крішни.
Наприкінці програми (якщо дозволить час) ви відвідаєте Бангла Сахіб знамениту сикхську гурудвару (храм), відому своїм зв'язком з восьмим сикхським гуру, Гуру Хар Крішаном. Усередині комплексу знаходиться великий ставок, відомий як «Саровар», води якого вважаються священними сикхами і відомі як «амрита». Гурдвара була збудована сикхським генералом Сардаром Бхагелем Сінгхом в 1783 році, разом із дев'ятьма іншими сикхськими храмами, спорудженими за часів правління могольського імператора Шаха Алама. Дорогою в аеропорт передбачена зупинка на вечерю (додаткова плата)

У вартість включено:

• 6 ночей розміщення в готелях 4*

• 6 сніданків та вечерь

• Кондиціонований транспорт за маршрутом

• Російськомовний супроводжуючий гід.

• Катання на слонах у Джайпурі

• Вхідні квитки до пам'яток архітектури

• Усі податки та збори

Не включено:

• Авіапереліт – від 500 дол на людину

• Особисті витрати.

• Транспорт у дні без програми

• Чайові гіду та водію