Вся Мексика за 9 днів

Вся Мексика за 9 днів, 112
Вся Мексика за 9 днів, 113
Вся Мексика за 9 днів, 114
Вся Мексика за 9 днів, 115
Вся Мексика за 9 днів, 116
Вся Мексика за 9 днів, 117
Вся Мексика за 9 днів, 118
Вся Мексика за 9 днів, 119
Вся Мексика за 9 днів, 120
Вся Мексика за 9 днів, 121
Вся Мексика за 9 днів, 122
Вся Мексика за 9 днів, 123
Вся Мексика за 9 днів, 124
Вся Мексика за 9 днів, 125
Вся Мексика за 9 днів, 126
Вся Мексика за 9 днів, 127
Вся Мексика за 9 днів, 128
Вся Мексика за 9 днів, 129
Вся Мексика за 9 днів, 130
Вся Мексика за 9 днів, 131
Вся Мексика за 9 днів, 132
Вся Мексика за 9 днів, 133
Вся Мексика за 9 днів, 134
Вся Мексика за 9 днів, 135
Вся Мексика за 9 днів, 136
Вся Мексика за 9 днів, 137
Вся Мексика за 9 днів, 138
Вся Мексика за 9 днів, 139
Вся Мексика за 9 днів, 140
Вся Мексика за 9 днів, 141
Вся Мексика за 9 днів, 142
Вся Мексика за 9 днів, 143

Вся Мексика за 9 днів

Вся Мексика за 9 днів, 144Мексика
Мехіко → День 2. Теотіуакан - Базиліка Діви Гваделупи - Оглядова екскурсія Мехіко сіті (140 км) → Мехіко Сіти - Пуебла (130 км) – – Оахака (345 км). → Оахака – Монте-Альбан (10 км) – Теуантепек (255 км) → Теуантепек – Каньон де Сумидеро (375 км) – Сан-Кристобаль-де-лас-Касас (60 км) → Сан-Кристобаль-де-лас-Касас - Сан-Хуан-Чамула (15 км) - Паленке → Паленке – Мексиканска затока – Кампече (365 км). → Кампече – Ушмаль (160 км)  – Мерида (85 км). → Меріда - Чичен-Ітца (130 км) -сенот - Канкун / Рив'єра Майя (220-280 км).
від 1665 USD
4 березня – 12 березня 2023
9
8
Тип транспорту:авиа, автобус
Тип харчування:BB
Екскурсійні тури
Можливі дати заїзду
Згорнути
День 1
Сніданок
Мехіко

Зустріч в аеропорті  водієм-мексиканцем. Трансфер та розміщення в готелі 4* (Royal Reforma або аналогічний). Вільний вечір для відпочинку.

День 2
Сніданок
День 2. Теотіуакан - Базиліка Діви Гваделупи - Оглядова екскурсія Мехіко сіті (140 км)

Ви відправитеся в загадковий Теотіуакан - культовий центр стародавніх індіанців, що вражає своєю масштабністю та величчю споруд. Існує гіпотеза, що давні мешканці Теотіуакана мали знання про космічну енергію, які нині втрачені, і що точна орієнтування стародавніх будівель по сонцю, місяцю та зіркам має свій глибокий зміст. Найсуворіше геометричне планування Теотіуакана підтверджує ці припущення.


Оглядова екскурсія Мехіко-Сіті – елітні квартали та нетрі, хмарочоси, побудовані за сучасними технологіями, і невеликі особняки – все це створює неповторний образ міста контрастів – Мехіко-Сіті. Ви поїдете на площу Сокало, яка є важливим історичним центром столиці.

Розміщення в готелі Royal Reforma 4* або аналогічному.
День 3
Сніданок
Мехіко Сіти - Пуебла (130 км) – – Оахака (345 км).

До «Міста Ангелів» веде мальовнича дорога, що охороняється двома діючими вулканами Попокатепетль та Істаксіуатль, засніжені вершини яких прямують високо в небо. Саме місто вразить вас чудовою колоніальною архітектурою, історичними пам'ятниками, серед яких Капелла Росаріо, монастир Санто-Домінго, Міський собор, що охороняються ЮНЕСКО. Церкви та будинки, прикрашені керамічними кахлями "талавера", пейзажі навколишніх гір та вулканів роблять це місто мрією любителів гарних фото та старовинної архітектури.
Але якщо ваша головна слабкість – кухня, то "гастрономічна столиця Мексики" не розчарує. Обов'язково спробуйте соус «моле поблано»,  також знаменитий фарширований перець – чилес ен ногада (chiles en nogada).

Потім ми продовжимо свій шлях в Оахаку. Дорога в це місто вражає мальовничими видами гір, густо вкритих кактусами-гігантами (тут можна зробити невелику зупинку і сфотографуватися з цими екзотичними рослинами). В Оахаку на вас чекає вечірня прогулянка містом, знаменитим своєю колоніальною , музеями та церквами, а також достатком барвистих виробів народних промислів з текстилю, кераміки, дерева та металу.
День 4
Сніданок
Оахака – Монте-Альбан (10 км) – Теуантепек (255 км)

Після сніданку за програмовано відвідування однієї з місцевих фабрик з виробництва мескалю з дегустацією. У бажаючих навіть буде можливість скуштувати гусениць, що живуть усередині стебла магея, яких, згідно з місцевою традицією, прийнято класти в мескаль, або смажених коників. Після цього гірськими дорогами штату Оахака, що проходить повз полів агави, ви переїдете в місто Теуантепек Розташування в готелі 4 *.

Цього дня нашого туру на вас чекає відвідування церемоніального центру Монте-Альбан, який був найпершим містом у Мезоамериці і протягом майже тисячі років відігравав значну роль як політичний та економічний центр Сапотекської цивілізації.  Розміщення у готелі Calli3*."
День 5
Сніданок
Теуантепек – Каньон де Сумидеро (375 км) – Сан-Кристобаль-де-лас-Касас (60 км)

Вранці ви відправитеся до Каньйона Сумідеро, що входять до двадцятки найкрасивіших каньйонів світу. Високі, на тисячу метрів, що піднімаються над землею, гірські скелі обступили найкрасивішу, одну з найбільших річок у Мексиці, річку Гріхальва, утворивши тридцятикілометровий каньйон дель Сумідеро. Після прогулянки на човні Каньйоном ви вирушите в Сан-Крістобаль-де-лас-Касас - мальовниче колоніальне містечко, що знаходиться в долині, оточеній горами з хвойним лісом.На околицях міста досі живуть нащадки древніх індіанців. 

Увечері - вільний час, який можна використовувати для прогулянки старовинними міськими вуличками, де повітря просякнуте насиченим ароматом кави Чіапаса, та відвідування численних магазинів з виробами з нефриту та місцевого бурштину. Розміщення в готелі 4* CASA MEXICANA або аналогічний до Сан Крістобаль де лас Касас
День 6.
Сніданок
Сан-Кристобаль-де-лас-Касас - Сан-Хуан-Чамула (15 км) - Паленке

Цей день ми розпочнемо з відвідування розташованого на околицях міста Сан-Крістобаль-де-лас-Касас села індіанців майя цицилі Сан-Хуан-Чамула, знаменитої своєю церквою, в якій переплелися, здавалося б, несумісні католицькі обряди та доіспанське язичництво. 

Потім ми вирушимо до міста Сан-Хуан-Чамула і зможемо спостерігати, як швидко може змінюватись у Мексиці навколишня природа: від хвойних лісів до субтропічної сельви, що зачаровує. Розміщення в готелі 4* Nututun або аналогічний у Паленці.
День 7.
Паленке – Мексиканска затока – Кампече (365 км).

Руїни Паленке вважаються одними з найважливіших археологічних пам'яток майя у Мексиці. Стародавнє місто розташоване серед порослих високими джунглями пагорбів, рано-вранці руїни огорнуті густим туманом, поруч протікає невеликий струмок, часто можна почути рев ягуара або мавпи – ревуна. Поєднання природи та давніх руїн надає цьому місцю особливу енергетику. Про легенди та перекази таємничого міста Паленці вам розповість екскурсійний гід.

Після екскурсії переїзд до міста Кампече. Ви прогуляєтеся вузькими колоніальними вуличками, огляньте справжні фортечні стіни, що витримали численні піратські атаки.

Розміщення у готелі 4* Francis Drake або аналогічний
.

День 8.
Сніданок
Кампече – Ушмаль (160 км)  – Мерида (85 км).

Сніданок. Вранці Ви відправитеся у величний Ушмаль, про який ходять численні легенди. Так, кажуть, що піраміда-храм Чарівника була побудована всього за одну ніч, а в місті досі живуть лісові охоронці - алуші. Палац Правителя, Дім Черепах, Голубиний двор, Жіночий монастир — все це ви побачите тут, у неповторному Ушмалі.

Пізніше ви потрапите в світ іспанських аристократів і відвідаєте колоніальне місто Меріда. Вечірня прогулянка містом. Розміщення в El Espanol Montejo або аналогічний.
День 9
Сніданок
Меріда - Чичен-Ітца (130 км) -сенот - Канкун / Рив'єра Майя (220-280 км).

Сніданок. Відправлення до центру півострова Юкатан для огляду його головної пам'ятки - Чичен-Іци. Це стародавнє місто є одним із Нових Семи Чудес Світу та визнане Всесвітньою спадщиною Юнеско. 

Піраміда Кукулькан, Храм воїнів, найбільший у світі майданчик для гри в м'яч Пок-та-Пок, Храм Ягуарів, Обсерваторія та інші будівлі міста постануть перед вами і вразять своєю величчю. Далі на вас чекає купання в кристально чистому карстовому озері або сеноті, в якому ви зможете випробувати на собі цілющі властивості підземних вод.

 Переїзд до Канкуна/Рів'єри Майя, розміщення в готелі згідно з попередньою резервацією.
У вартості:

-Транспорт (залежно від кількості чол. у групі: легковий автомобіль або мінівен);
-Вхідні квитки до всіх археологічних зон та заповідників, зазначених у програмі;
-Проживання в готелях категорії 4* (крім Теуантепеку);
-Сніданок - шведський стіл або американський сніданок;
-Послуги гіда-водія мексиканця, який добре розмовляє російською мовою і має досвід роботи більше 20 років 

-Груповий трансфер аеропорт - готель в Мехіко в день початку туру на рейси з 07:00 ранку до 20:00 (тільки водій, груповий трансфер передбачає очікування в аеропорту 2 години з моменту посадки літака)

-Груповий трансфер з готелю Канкун/Рів'єра Майя до аеропорту в день відльоту.

 

Не включено:

Ми залишаємо за собою право коригувати програму через непередбачені та незалежні від нас обставини: погода, страйки, стан дороги, форс мажор, проблеми здоров'я тощо. Ці зміни можуть бути зроблені тільки на благо та безпеку клієнтів.

 Програму рекомендується комбінувати з пляжним відпочинком у Канкуні або на Рів'єрі Майя.

Важливо! При бронюванні проживання TRPL - готель надає 2 спальні ліжка. Рекомендуємо бронювати TWIN y SNGL. При бронюванні номера DBL готелі не гарантують 1 або 2 ліжка, номери розподіляються за наявністю у день заїзду.
100%  Оплата туру за 30 днів до заїзду ( +3 дні на банківські переводи коштів)

У зв'язку з COVID було змінено правила під час екскурсій:

1. На піраміди заборонено підніматися;

2. Дозволено проводити екскурсії на пірамідах на групу 8 осіб + 1 гід (Разом 9 осіб). Якщо групі більше людина, то групу потрібно розділяти на 2 частини.

3. На піраміди обмежений вхід (жива черга), тому на історичні екскурсії ранній виїзд

4. Обов'язкове носіння масок під час екскурсії, і на пірамідах навіть для фотографування не дозволяється їх зняття

5. Обов'язкова перевірка температури при вході на піраміди, у парках тощо.