– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 9:00 до 19:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +38 (067) 445 84 81

Рекламно - ознайомлювальний тур "Бразилія: місця сили"

Рекламно - ознайомлювальний тур "Бразилія: місця сили", 112
Рекламно - ознайомлювальний тур "Бразилія: місця сили", 113
Рекламно - ознайомлювальний тур "Бразилія: місця сили", 114
Рекламно - ознайомлювальний тур "Бразилія: місця сили", 115
Рекламно - ознайомлювальний тур "Бразилія: місця сили", 116
Рекламно - ознайомлювальний тур "Бразилія: місця сили", 117
Рекламно - ознайомлювальний тур "Бразилія: місця сили", 118
Рекламно - ознайомлювальний тур "Бразилія: місця сили", 119
Рекламно - ознайомлювальний тур "Бразилія: місця сили", 120
Рекламно - ознайомлювальний тур "Бразилія: місця сили", 121
Рекламно - ознайомлювальний тур "Бразилія: місця сили", 122
Рекламно - ознайомлювальний тур "Бразилія: місця сили", 123
Рекламно - ознайомлювальний тур "Бразилія: місця сили", 124
Рекламно - ознайомлювальний тур "Бразилія: місця сили", 125

Рекламно - ознайомлювальний тур "Бразилія: місця сили"

Рекламно - ознайомлювальний тур "Бразилія: місця сили", 126Бразилія
Ріо де Жанейро → Ріо де Жанейро - Цукрова Голова → Корковадо и статуя Христа → Ріо де Жанейро → Рио де Жанейро - політ на гелікоптері над містом - Ботанічний сад → Ріо де Жанейро → Ріо де Жанейро - Фоз де Ігуасу → Водоспади Ігуасу → Водоспад Ігуасу → Сан Паулу
від 1490 USD
27 серпня – 5 вересня 2023
10
9
Тип транспорту:авиаперелет
Тип харчування:BB
E-mail менеджера: 
Екскурсійні тури
Можливі дати заїзду
Згорнути
День 1. - 27.08.2023
Ріо де Жанейро

Рекламно - ознайомлювальний тур "Бразилія: місця сили"

Участь фізичних осіб можлива с доплатою 200 долл.

Будь-яка мандрівка - це насамперед захоплююча подорож усередину себе. У дорозі кожен з нас пізнає себе істинного і таким чином відкривається для радості та натхнення. Саме почуття формують наше життя. Саме за почуттями ми готові об'їхати всю земну кулю, відчути всю повноту існування і, саме в такі моменти ми залучаємо нові необмежені можливості.

Тож, запрошуємо Вас до унікальної подорожі! Цей маршрут збагачений особливою енергією. Він веде до місць сили, які допомагають зрозуміти та відчути свої внутрішні можливості та справжні бажання.


Відкрити незвідані місця, зарядитися енергією та насолодитися первозданною природою. Все це Бразилія! Ви відвідаєте такі визначні місця як Ріо-де-Жанейро з його зеленими пагорбами, нескінченними пляжами та дивовижною енергетикою, водоспади Ігуасу, що втілюють усю міць і велич природи, та великий економічний та фінансовий центр Бразилії – місто Сан Паулу.

Прибуття в аеропорт Ріо-де-Жанейро. Трансфер до готелю. Вже дорогою з аеропорту Ви побачите зелені пагорби, скелясті гори, пальми по обидва боки дороги та гарні бухти. Знамениті Копакабана та Іпанема, викладені чорно-білими плитками, з відкритими до глибокої ночі затишними кафе, де можна вгамувати спрагу холодною кокосовою водою! Все це перед Вами, тому що Ви в Ріо-де-Жанейро - одному з найкрасивіших і найекзотичніших міст світу! Ночівля в готелі на Копакабані.
День 2 - 28.08.2023
Сніданок
Ріо де Жанейро - Цукрова Голова

Сніданок в готелі.


Після сніданку прогулянка пляжем Копакабана, де почнете свій день з бадьорого заняття йогою прямо на пляжі! Зарядившись енергією океану та сонця, Ви підніметесь на одне з особливих місць Ріо – Цукрову голову.

Перша зупинка чекає на горі Урка, що має широкий оглядовий майданчик. На самій горі Цукрова Голова розташована менший майданчик, але з неї відкривається дивовижний краєвид на Ріо, пляж Копакабана, затока, навколишні гори, острови в океані, міст у місто Нітерой, статую Христа. Потім Ви відправитеся в центральні райони старого Ріо, де помилуєтеся кількома старовинними церквами, монастирями, головним Собором міста, а також будинками, побудованими в колоніальному стилі.
День 3 - 29.08.2023
Сніданок
Корковадо и статуя Христа

Сніданок у готелі. Після сніданку на Вас чекає гід у холі готелю. Екскурсія на півдня (4год.) на гору Коркаовадо до статуї Христа. Підйом до вершини пагорба Корковадо. На вершині пагорба Корковадо, на висоті 700 м над рівнем моря, височить символ Ріо – статуя Христа Викупителя (38 м), яка була зведена у 1931 році. З вершини Корковадо відкривається захоплююча дух панорама мегаполісу та його околиць: мосту Нітерой, затоки Гуанабара, Ботанічного саду, найбільшого у світі стадіону Маракана
День 4 30.08.2023
Сніданок
Ріо де Жанейро

Снідонок в готелі.
Вільний час – для прогулянок містом, покупки сувенірів або відпочинку на пляжі. Можливо замовлення додаткової екскурсії: поїздка на бразильські фазенди.

Додаткова екскурсія на бразильські фазенди (дод.)

Ще 1860-ті роки, т.зв. Кавова Долина, в Провінції Ріо Де Жанейро, вже відповідала за 75% усієї споживаної кави у світі, що дозволило Бразилії стати лідером у виробництві та експорті цього золотого продукту, створювати багатства та розвивати країну. Саме через швидке економічне зростання даного регіону (Кавова долина), кавові Борони піднесли чудові маєтки у своїх фазендах. З більш ніж 200 фазенд того періоду, близько 30 збереглися до наших днів та відкриті для відвідувачів, включаючи де було знято знаменитий серіал Рабиня Ізаурою! Також можна побачити як росте кава справжня бразильська кава і самому приготувати і продегустувати її.

День 5 - 31.08.2023
Сніданок
Рио де Жанейро - політ на гелікоптері над містом - Ботанічний сад

Сніданок в готелі. 

Вільний день для додаткових екскурсій, прогулянок містом і відпочинку на пляжі. 
Охочі можуть замовити політ на гелікоптері над Ріо-де-Жанейро та/ або відвідати Ботанічний сад. 

Політ на вертольоті - це найбільш хвилююча і незабутня подорож над містом Ріо-де-Жанейро. Політ можна організувати прямо під час моєї екскурсії або поза її проведенням у будь-який день тижня і будь-який час, коли дозволяє погода.

Найпопулярніша програма включає такі місця:

Район Барра-да-Тіжука
Національний парк Тіжука
Статуя Христа-Спасителя
Цукрова Голова
Пляж Копакабана
Пляжі Іпанема, Леблон, Сан-Конрадо
Пляж Барра
Тривалість польоту 25-30 хвилин. Орієнтовна вартість 125-150 USD з людини, залежить від кількості охочих здійснити політ.

Ботанічний сад Ріо-де-Жанейро - це найстаріший сад у Бразилії, де зібрана велика колекція тропічних рослин з усього світу. Тут іноді можна зустріти різнокольорових пташок, папуг, туканів, побачити деякі види мавп, відвідати архідеарій і кактуарій саду, дізнатися історію виникнення назви країни. Приємна прогулянка Ботанічним садом може комбінуватися з іншими екскурсіями.

Ночівля в Ріо

День 6 - 01.02.2023
Сніданок
Ріо де Жанейро

Сніданок в готелі.

Вільний час – для прогулянок містом, відвідування музеїв, покупки сувенірів або відпочинку на пляжі.

День 7 - 02.09.2023
Сніданок
Ріо де Жанейро - Фоз де Ігуасу

Сніданок в готелі

Трансфер в аеропорт, переліт в містечко Фоз де Ігуасу. Трансфер в готель.

Відпочинок в готелі.

День 8 - 03.09.2023
Сніданок
Водоспади Ігуасу

Сніданок в готелі.


Екскурсія у супроводі гіда по бразильській стороні водоспадів Ігуасу. Оглядові майданчики дають неповторне відчуття близькості могутності природи, звідки можна насолодитися видом безлічі водоспадів – неповторного феномену природи! Дві третини каскадів розташовані біля Аргентини, одна третина належить до володінь Бразилії.

По ущелині головного каскаду проходить кордон Бразилії та Аргентини - це Gargante del Diablo, що означає Глотка Диявола.

Під час поїздки на екологічному поїзді та пішої прогулянки до оглядового майданчика «Глотка Диявола» відкривається панорама, що зачаровує, на найпотужніший і багатоводний каскад.

Відвідування "Парку Птахів" поблизу Національного Парку Ігуасу. Ви зайдете у величезні вольєри, в яких серед тропічного лісу вільно літають або гуляють дивовижні, казкові птахи дивовижних кольорів.

18:00 трансфер із парку до готелю.

Відпочинок у готелі, вільний час.

Повернення до готелю на бразильській стороні. За доплату ввечері можливе відвідування ресторану з вечерею у національному стилі.
День 9 - 04.09.2023
Сніданок
Водоспад Ігуасу

Сніданок в готелі.
Відвідування Аргентинської сторони водоспадів.

Екскурсія на Аргентинські водоспади у супроводі гіда. Через міст Танкредо Невес, побудований через річку Ігуасу, починається Національний парк і після пішої прогулянки по ньому Ви впритул підійдете до водоспадів і опинитеся безпосередньо під ними, відчуєте потужність падаючої води дуже близько і зможете насолоджуватися природним парком навколо цієї чудової краси. Особливо вражає водоспад, названий Глотка Диявола, який є найбільшим водоспадом. Національний парк займає площу 55 500 гектарів, на яких збережені різноманітні та притаманні тільки даному регіону унікальна флора та фауна.


 
День 10 - 05.09.2023
Сніданок
Сан Паулу

Сніданок в готелі, трансфер в аеропорт міста Фоз-де-Ігуасу для вильоту в Сан Паулу.

Оглядова екскурсія містом.

Мало хто знає, що місто Сан-Паулу входить в категорію міст світу, що найбільш динамічно розвиваються. Сюди привабливо варто приїхати, щоб відчути цю енергетику, розчинитися у характерній атмосфері. Навколо цього міста зосередилося понад 60% промислових об'єктів Бразилії. Оглядова екскурсія містом однозначно запам’ятається!

Виліт додому.
включено
  • - Проживання в готелях 4* на базі сніданків
  • - Екскурсії за програмою з російськомовним гідом у Ріо-де-Жанейро, Ігуасу і в Сан-Паулу.

    - Трансфери аеропорт/готель/ аеропорт.
    - Супровід представника компанії "Сієста"

* Одномісне розміщення  +400 USD

додадково сплачується:
  • Міжнародний та внутрішній переліт
  • Вхідні квитки 
  • Додадкові екскурсії
  • Мед. страховка