– бухгалтерія
SOS
Контакти

УВАГА!

Як і раніше, ми зможемо запропонувати тури майже у всі країни і підтримуємо українців по всьому світу.
 

Запити приймаються за ел.адресами: 

​​​​​​office@siesta.net.ua

 olgad.siesta@gmail.com

Також за мобільними телефонами:  

+380503880962

+380994459034

Nobel App

3
Вид відпочинку:
Расположение:

Вилла расположена в поселке Булярица, через дорогу от моря, Петровац – в1 км по аллее. В 45 км от аэропорта Тиват и в 60км от аэропорта Подгорица.

К услугам гостей

Двухэтажное здание, собственный паркинг, ресторан национальной кухни, последний ремонт в 2012 году, 50% номеров с видом на море. Для размещения предлагаются стандартные номера.

Пляж: в 450м от самого большого пляжа Будванской Ривьеры (песочно-галечный) - Булярица. Название пляж получил по имени бухты, на берегах которой расположился. Булярице частично дикий: только на части его можно встретить необходимую для комфортного отдыха инфраструктуру. Впрочем, для некоторых туристов, любящих уединение, это является только плюсом.

Описание номеров

Однокомнатный номер, французская кровать, дополнительная кровать или диван, телевизор, кондиционер, душ, туалет, балкон.

Просимо звернути увагу! Готель залишає за собою право змінювати свою концепцію, набір платних та безкоштовних послуг, їх види, вартість залежно від сезону та погодних умов без попереднього повідомлення. Фото розміщені на сайті siesta.kiev.ua можуть відрізнятись від реального вигляду готелів, номерів та території на момент відвідування. Туроператор «СІЄСТА», надаючи інформацію, керується лише класифікацією готелів, що надається адміністрацією готелю.

Також номери можуть відрізнятися за метражем, колірним рішенням, плануванням, наявністю/відсутністю балкона і т.п. Конкретний номер стає відомим при заселенні гостя до готелю. Туристичний оператор не несе відповідальності за плани готелю на проведення на території готелю або прилеглих територій будівельних чи ремонтних робіт.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись на офіційному сайті готелю.