Nahalat Yehuda Residence

Комплекс Nahalat Yehuda Residence находится в Тель-Авиве, в 1,3 км от Зала Независимости. В распоряжении гостей апартаменты с кондиционером и бесплатный Wi-Fi на всей территории.
В числе стандартных удобств — обеденная зона и гостиный уголок, оснащенный телевизором с плоским экраном, транслирующим спутниковые каналы, а также мини-кухня с микроволновой печью, холодильником, плитой, мини-баром и чайником. Предоставляются полотенца.
При комплексе Nahalat Yehuda Residence есть терраса для загара.
В 1,6 км от комплекса Nahalat Yehuda Residence проходит улица Шенкин. Расстояние до аэропорта имени Бен-Гуриона, ближайшего, составляет 10 км.

Типи номерів
Standart Room

Большая двухспальная или 2 односпальные кровати.

Просимо звернути увагу! Готель залишає за собою право змінювати свою концепцію, набір платних та безкоштовних послуг, їх види, вартість залежно від сезону та погодних умов без попереднього повідомлення. Фото розміщені на сайті siesta.kiev.ua можуть відрізнятись від реального вигляду готелів, номерів та території на момент відвідування. Туроператор «СІЄСТА», надаючи інформацію, керується лише класифікацією готелів, що надається адміністрацією готелю.

Також номери можуть відрізнятися за метражем, колірним рішенням, плануванням, наявністю/відсутністю балкона і т.п. Конкретний номер стає відомим при заселенні гостя до готелю. Туристичний оператор не несе відповідальності за плани готелю на проведення на території готелю або прилеглих територій будівельних чи ремонтних робіт.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись на офіційному сайті готелю.