– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 9:00 до 19:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +38 (067) 445 84 81

Montenegro Canj KidsCamp

Montenegro Canj KidsCamp

2
Вид відпочинку:
Месторасположение

Отель Монтенегро 2* расположен в тихой части курорта Чань в 50 метрах от моря. Комплекс составляют 3 блока А,Б,Ц - 3 отдельных входа в одном здании. Общая вместимость около 400 человек.

К услугам гостей

В отеле: мини-маркет, интернет кафе, на пляже своя кондитерская.

Летняя сцена: на территории отеля оборудована летняя сцена, которую можно использовать для различных мероприятий. Кроме того 3 раза в неделю приезжает детский театр из Сербии.

Дискотека: в ресторанной части есть отдельное помещение для детской дискотеки со всем оборудованием (колонки, световое шоу, микрофоны, оборудование для караоке).

Спортивная площадка: в 300м от отеля есть многофункциональная спортивная площадка, принадлежащая отелю (футбол, баскетбол, волейбол, теннис), оснащение для занятий ночью.

Ресторан расчитан на 150 мест. Питание трехразовое (для детей предусмотрен полдник).

Пляж: отель арендует пляж площадью 100 м для своих гостей.

Описание номеров

номера разной структуры - 2х-местные, 3х-местные,4х-местные.

В номерах: кондиционер, холодильник, ванная комната (душ, новая сантехника).

Просимо звернути увагу! Готель залишає за собою право змінювати свою концепцію, набір платних та безкоштовних послуг, їх види, вартість залежно від сезону та погодних умов без попереднього повідомлення. Фото розміщені на сайті siesta.kiev.ua можуть відрізнятись від реального вигляду готелів, номерів та території на момент відвідування. Туроператор «СІЄСТА», надаючи інформацію, керується лише класифікацією готелів, що надається адміністрацією готелю.

Також номери можуть відрізнятися за метражем, колірним рішенням, плануванням, наявністю/відсутністю балкона і т.п. Конкретний номер стає відомим при заселенні гостя до готелю. Туристичний оператор не несе відповідальності за плани готелю на проведення на території готелю або прилеглих територій будівельних чи ремонтних робіт.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись на офіційному сайті готелю.