Markovic Budva

3
Вид відпочинку:
Расположение:

В Будве, около Ядранской магистрали, в 100 м от центрального рынка и супермаркета, в 200 м от почты, в 300 м от Старого города и пляжа Могрен. В 23 км от аэропорта Тиват и в 60 км от аэропорта Подгорица.

К услугам гостей

Вилла состоит из двух зданий: нижнего и верхнего домов. В нижнем доме - 6 двухместных и один трехместный номер, в верхнем – 7 двухместных и один трехместный номер. Уборка и смена полотенец – каждый третий день, смена постельного белья – каждые семь дней. Можно заказать завтраки или полупансион в ближайшем ресторане «L&M». Check in – 12:00, check out – 10:00. Вилла Маркович –  один из экономичных  вариантов размещения. 

В 200м от песчано-галечного пляжа Словенска Плажа (лежак – 3евро, зонтик – 3 евро), в 300м от мелко-галечного пляжа Могрен (комплект из двух лежаков и зонта – 15 евро).

Додаткові опції готелю
Загальні
Щоденне прибирання
Пральня (платно)
Пляж
Парасольки та шезлонги (платно)
Друга лінія
Лижі
-песчано-галечный пляж
Типи номерів
B STD:

Кондиционер, холодильник, электрочайник, фен и утюг и гладильная доска (общие, на этаже), балкон, сушилка, душевая комната, кабельное телевидение.

Просимо звернути увагу! Готель залишає за собою право змінювати свою концепцію, набір платних та безкоштовних послуг, їх види, вартість залежно від сезону та погодних умов без попереднього повідомлення. Фото розміщені на сайті siesta.kiev.ua можуть відрізнятись від реального вигляду готелів, номерів та території на момент відвідування. Туроператор «СІЄСТА», надаючи інформацію, керується лише класифікацією готелів, що надається адміністрацією готелю.

Також номери можуть відрізнятися за метражем, колірним рішенням, плануванням, наявністю/відсутністю балкона і т.п. Конкретний номер стає відомим при заселенні гостя до готелю. Туристичний оператор не несе відповідальності за плани готелю на проведення на території готелю або прилеглих територій будівельних чи ремонтних робіт.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись на офіційному сайті готелю.