– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 9:00 до 19:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +38 (067) 445 84 81

Marina Bay Sands

5
Вид відпочинку:
Расположение

Отель Marina Bay Sands - визитная карточка Сингапура и один из самых роскошных отелей мира. Отель находится рядом со станцией метро Bayfront, в центре оживленного делового района. Из отеля можно с легкостью попасть в парк Сады у залива и оранжереи. Напрямую из отеля можно попасть в крупнейший торговый центр Сингапура. Торговые центры Marina Square и Millenia Walk находятся в 1,4 км от отеля. Расстояние до аэропорта Чанги - 20 км.

Просимо звернути увагу! Готель залишає за собою право змінювати свою концепцію, набір платних та безкоштовних послуг, їх види, вартість залежно від сезону та погодних умов без попереднього повідомлення. Фото розміщені на сайті siesta.kiev.ua можуть відрізнятись від реального вигляду готелів, номерів та території на момент відвідування. Туроператор «СІЄСТА», надаючи інформацію, керується лише класифікацією готелів, що надається адміністрацією готелю.

Також номери можуть відрізнятися за метражем, колірним рішенням, плануванням, наявністю/відсутністю балкона і т.п. Конкретний номер стає відомим при заселенні гостя до готелю. Туристичний оператор не несе відповідальності за плани готелю на проведення на території готелю або прилеглих територій будівельних чи ремонтних робіт.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись на офіційному сайті готелю.