– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 10:00 до 18:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +380 (50) 388 09 62

Maja Rafailovici APP

Maja Rafailovici APP

3
Расположение

Апартаменты находятся около 250 м от моря в тихой и уютной части курорта Рафаиловичи.

К услугам гостей

На этаже есть утюг для общего пользования. Примечание: Можно готовить только легкие блюда.

Пляж: муниципальный – мелкая галька,песок. Лежаки и зонты – платно.

Типи номерів
DBL 1st floor

Номер 13-16м2, терраса 5м2 или 2,5м2 с отдельным входом, французская кровать, кондиционер, ТВ, фен, сейф, чайник, собственная ванная комната.

Санузел
Телевизор
Ванна/душ
DBL+ex.bed 1st floor

Номера 18м2+ терраса 2-3м2, французская кровать, раскладной диван для детей до 12 лет. кондиционер, ТВ, фен, сейф, чайник, собственная ванная комната.

Санузел
Телевизор
Ванна/душ
DBL+ex.bed

Номера 18м2 + терраса 5м2, французская кровать, раскладной диван для детей до 12 лет. кондиционер, ТВ, фен, сейф, чайник, собственная ванная комната.

Санузел
Телевизор
Ванна/душ
APP 02+2

Номера  26м2 + терраса 2,5м2, гостиная с раскладным диваном, мини-кухня, спальня с французской кроватью. Между комнатами раздвижная дверь. кондиционер, ТВ, фен, сейф, чайник, мини-кухня, собственная ванная комната.

Кухня
Санузел
Телевизор
Ванна/душ

Просимо звернути увагу! Готель залишає за собою право змінювати свою концепцію, набір платних та безкоштовних послуг, їх види, вартість залежно від сезону та погодних умов без попереднього повідомлення. Фото розміщені на сайті siesta.kiev.ua можуть відрізнятись від реального вигляду готелів, номерів та території на момент відвідування. Туроператор «СІЄСТА», надаючи інформацію, керується лише класифікацією готелів, що надається адміністрацією готелю.

Також номери можуть відрізнятися за метражем, колірним рішенням, плануванням, наявністю/відсутністю балкона і т.п. Конкретний номер стає відомим при заселенні гостя до готелю. Туристичний оператор не несе відповідальності за плани готелю на проведення на території готелю або прилеглих територій будівельних чи ремонтних робіт.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись на офіційному сайті готелю.