– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 9:00 до 19:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +380 (50) 372 82 20

SOS
Контакти

УВАГА!

Як і раніше, ми зможемо запропонувати тури майже у всі країни і підтримуємо українців по всьому світу.
 

Запити приймаються за адресами: 

office@siesta.net.ua

olgad.siesta@gmail.com

Також за мобільним  телефоном:  

+380994459034

+380638679535

Ivana Petrovac APP

Ivana Petrovac APP

3
Вид відпочинку:
Расположение

Апартаменты находятся в тихом районе Петроваца, недалеко от апартаментов Medin Vuko и Teodora. Рядом есть супермаркет.  Пляж: муниципальный - мелкая галька, песок. Лежаки и зонты - платно.

Во всех номерах: кондиционер, ТВ, фен, Wi-Fi, чайник, холодильник.

Типи номерів
DBL std

15-16м2, терраса 4-12м2, французская кровать, в некоторых номерах дополнительное кресло, ТВ, кондиционер, холодильник, фен, ванная комната (душ с занавеской). 

Санузел
Телевизор
Ванна/душ
Studio 02+1/№5

21м2, терраса 7м2, французская кровать+отдельная кровать, ТВ, полностью оборудованная кухня, ванная комната (душ с занавеской).

Просимо звернути увагу! Готель залишає за собою право змінювати свою концепцію, набір платних та безкоштовних послуг, їх види, вартість залежно від сезону та погодних умов без попереднього повідомлення. Фото розміщені на сайті siesta.kiev.ua можуть відрізнятись від реального вигляду готелів, номерів та території на момент відвідування. Туроператор «СІЄСТА», надаючи інформацію, керується лише класифікацією готелів, що надається адміністрацією готелю.

Також номери можуть відрізнятися за метражем, колірним рішенням, плануванням, наявністю/відсутністю балкона і т.п. Конкретний номер стає відомим при заселенні гостя до готелю. Туристичний оператор не несе відповідальності за плани готелю на проведення на території готелю або прилеглих територій будівельних чи ремонтних робіт.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись на офіційному сайті готелю.