– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 9:00 до 19:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +38 (067) 445 84 81

Hotel Ischgl

4
Вид відпочинку:
Расположение

Этот семейный отель расположен в тихом месте у въезда в Ишгль, всего в 5 минутах ходьбы от канатных дорог и в 10 минутах ходьбы от центра города.

Начиная с лета 2013 года, в стоимость проживания в летний сезон включена карта Silvretta All Inclusive, владелец которой может бесплатно пользоваться канатными дорогами региона и автобусами от города Ландек до перевала Билерхее, а также бесплатно посещать крытый и открытый бассейны и озеро в долине Пацнаун.

К услугам гостей

По вечерам в обеденном зале сервируют ужин из 5 блюд и «шведский стол» с салатами в сопровождении большого выбора марочных вин. Кроме того, в ресторане регулярно организуют тематические кулинарные вечера.

В отеле Ischgl имеется тихий читальный зал и частная подземная парковка, кроме того, гости могут пользоваться помещением для хранения лыж на станции канатной дороги по сниженной цене.

Додаткові опції готелю
Загальні
Безкоштовний Wi-Fi
Зберігання багажу
Безкоштовна парковка
Пральня (платно)
Сімейні номери
Спорт і відпочинок
Масаж оплачується окремо
Харчування
Бар
Ресторан
Типи номерів
Classic Double or Twin Room

Номер 24 м2 для 2 взрослых и 1 ребенка

Этот номер оформлен в стиле тирольского загородного дома.

Wi-Fi
Санузел
Телевизор
Comfort Double or Twin Room

Номер 28 м2 для 2 взрослых и 1 ребенка

Этот номер оформлен в стиле тирольского загородного дома.

Wi-Fi
Санузел
Телевизор
Ванна/душ
Superior Double Room

Номер 30 м2 для 2 взрослых и 1 ребенка

Этот номер оформлен в стиле тирольского загородного дома.

Wi-Fi
Санузел
Телевизор
Ванна/душ

Просимо звернути увагу! Готель залишає за собою право змінювати свою концепцію, набір платних та безкоштовних послуг, їх види, вартість залежно від сезону та погодних умов без попереднього повідомлення. Фото розміщені на сайті siesta.kiev.ua можуть відрізнятись від реального вигляду готелів, номерів та території на момент відвідування. Туроператор «СІЄСТА», надаючи інформацію, керується лише класифікацією готелів, що надається адміністрацією готелю.

Також номери можуть відрізнятися за метражем, колірним рішенням, плануванням, наявністю/відсутністю балкона і т.п. Конкретний номер стає відомим при заселенні гостя до готелю. Туристичний оператор не несе відповідальності за плани готелю на проведення на території готелю або прилеглих територій будівельних чи ремонтних робіт.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись на офіційному сайті готелю.