– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 9:00 до 19:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +380 (50) 372 82 20

SOS
Контакти

Туроператор «СІЕСТА»  працює у стандартному режимі. 

Як і раніше, ми зможемо запропонувати тури майже у всі країни і підтримуємо українців по всьому світу.
 

Запити приймаються за адресою: az@siesta.net.ua  

Також за мобільним  телефоном:  +380503880962

Continental Hotel

РАСПОЛОЖЕНИЕ

Отель международного бизнес класса, выполненный в стиле французской архитектуры. Отель находится в самом сердце города, в коммерческой, деловой, туристической зоне. Туристам удобно добраться ко всем достопримечательностям и развлечениям Сайгона. Отель был построен в 1880 г.

ПИТАНИЕ

Continental Palace Ресторан, La Dolce Vita кафе, La Dolce Vita кафе

ИНФРАСТРУКТУРА

 Фитнес-центр, сауна, массаж, художественная галерея

В НОМЕРАХ

 Все номера обставлены современной мебелью и оборудованы кондиционером, TV, IDD телефоном, минибаром, ванной комнатой, феном.

Просимо звернути увагу! Готель залишає за собою право змінювати свою концепцію, набір платних та безкоштовних послуг, їх види, вартість залежно від сезону та погодних умов без попереднього повідомлення. Фото розміщені на сайті siesta.kiev.ua можуть відрізнятись від реального вигляду готелів, номерів та території на момент відвідування. Туроператор «СІЄСТА», надаючи інформацію, керується лише класифікацією готелів, що надається адміністрацією готелю.

Також номери можуть відрізнятися за метражем, колірним рішенням, плануванням, наявністю/відсутністю балкона і т.п. Конкретний номер стає відомим при заселенні гостя до готелю. Туристичний оператор не несе відповідальності за плани готелю на проведення на території готелю або прилеглих територій будівельних чи ремонтних робіт.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись на офіційному сайті готелю.