– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 9:00 до 19:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +38 (067) 445 84 81

Расположение:

Отель Colina расположен в Гаване. В 4,1 км от отеля находится ресторан La Bodeguita del Medio, а в 5 км — Старая площадь. Кастильо-де-Сан-Сальвадор. 

К услугам гостей:

В ресторане подают блюда интернациональной кухни. Также гости могут расслабиться в лобби-баре. Перекусить можно в ресторанах Cuba Pasion, El Monguito и Restaurante Fonda Paladar La Paila, что находятся вблизи отеля.Расстояние от отеля до аэропорта "Международный Хосе Марти" составляет 20 км.

Типи номерів
STANDARD

Отель предлагает номера, где есть  телевизор со спутниковыми каналами и сейф. Каждый номер отеля оборудован собственными ванными комнатами.

Просимо звернути увагу! Готель залишає за собою право змінювати свою концепцію, набір платних та безкоштовних послуг, їх види, вартість залежно від сезону та погодних умов без попереднього повідомлення. Фото розміщені на сайті siesta.kiev.ua можуть відрізнятись від реального вигляду готелів, номерів та території на момент відвідування. Туроператор «СІЄСТА», надаючи інформацію, керується лише класифікацією готелів, що надається адміністрацією готелю.

Також номери можуть відрізнятися за метражем, колірним рішенням, плануванням, наявністю/відсутністю балкона і т.п. Конкретний номер стає відомим при заселенні гостя до готелю. Туристичний оператор не несе відповідальності за плани готелю на проведення на території готелю або прилеглих територій будівельних чи ремонтних робіт.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись на офіційному сайті готелю.