– бухгалтерія

Шановні відвідувачі! Наш офіс працює з 9:00 до 19:00. У разі екстреної ситуації дзвонити за тел.  +38 (067) 445 84 81

Країни

Мальдіви

Мальдіви
Мальдіви
Мальдіви
Мальдіви
Мальдіви
Мальдіви
Мальдіви
Мальдіви

Мальдівські острови - це розсип мальовничих атолів у теплих водах Індійського океану. Тут все сприяє блаженству: кілометри відокремлених пляжів, висококласні готелі і дуже красива природа.

Мальдівські острови, відомі «резиденти» екваторіальних вод Індійського океану, з повним правом вважаються одним із найкращих екзотичних напрямків. Тут 1190 островів (вірніше, атолів) і всі вони як на підбір: з блакитними лагунами, піщаними пляжами та унікальною рослинністю. Для відпочинку є все: тиша та спокій, гарна природа, багатий підводний світ. А ще те, без чого будь-які переваги будь-якого курорту відразу тьмяніють в очах сучасних розпещених «туриків» — хороші готелі та високий рівень сервісу.

Ціни, треба сказати, на Мальдівах теж цілком «на рівні»: відпочинок тут можуть собі дозволити головним чином мандрівники, рівень доходів яких маркетологи визначають як «вище середнього». Виклавши за подорож кругленьку суму, будуть задоволені відпусткою на всі 100% наступні категорії відпочиваючих. Дайвери-маніяки, що занурюються по три рази на день. Цей безпроблемний підвид туристів може заселятися хоч у сарай: все одно залишаться в захваті, пірнаючи, як каченята, з ранку до ночі. Щасливі у шлюбі (або поза ним) пари, яким крім один одного ніхто не потрібен. Вони можуть підібрати готель з відповідною обстановкою - таких на островах достатньо. І, звісно, ​​шукачі абсолютно розслабленого відпочинку в антуражі тропічного раю.